Film „Droga Wolna” już w sprzedaży – mamy 4 DVD do rozdania! [KONKURS]
MotoRmania
15 grudnia 2014

Mamy dla Was konkurs z prostym pytaniem, w którym do wygrania są 4 egzemplarze filmu! Przy okazji informujemy, że „Droga Wolna” dostępna jest już w sprzedaży!

Film pt. „Droga Wolna” to dokumentalne kino drogi, opowiadające o podróży życia trzech polskich motocyklistów i stawiające uniwersalne pytania o wolność w systemie powinności i ograniczonego czasu. Film zabiera widza w liczącą 10.000 km wyprawę. Bliskie spotkania z ludźmi, zarówno z podróżującymi od 30 lat globtroterami jak i mieszkańcami niedostępnych kaukaskich osad, nieoczekiwane ślady polskości, przeprawy przez góry i walka z osobistymi słabościami, składają się na obraz wielkiego, małego świata. Świata zapomnianych tradycji, gościnności i perypetii przemierzających go wzdłuż i wszerz tułaczy na motocyklach.

Jakiś czas temu publikowaliśmy zapowiedź i kilka słów o podróży oraz autorach, a następnie wrzucaliśmy naszą recenzję tej produkcji. Teraz mamy dla Was kolejne dwie, ważne informacje! Po pierwsze, film trafia już do regularnej sprzedaży! A po drugie, mamy dla Was 4 kopie tego filmu do rozdania!

„Droga Wolna” dostępna jest w Sklepie Mayfly i kosztuje jedynie 21,73 zł! Jak na film, który warto obejrzeć, to niska kwota. Tym bardziej, że z zysków z tego nośnika twórcy mają nadzieję sfinansować kolejny film motocyklowy! Na płycie DVD, prócz filmu „Droga wolna!”, znajdą się niepublikowane nigdzie wcześniej materiały dodatkowe: W poszukiwaniu ukrytego miasta, Turecki fryzjer, Sweet focia. Wysyłka od 19 grudnia.

KONKURS!

Mamy dla Was 4 płyty „Droga Wolna”! Aby je zgarnąć, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: „Do jakiego kraju dojechali podróżnicy?” (Podpowiedź w formie mapki znajdziecie w zapowiedzi podlinkowanej powyżej…) Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs(małpka)motormania.com.pl. Konkurs potrwa do środy 17. grudnia, do godziny 18:00. Z jednego adresu e-mail można wysłać tylko jedną odpowiedź, a spośród poprawnych zgłoszeń wylosujemy 4 zwycięzców. Wyniki zostaną opublikowane poniżej, a ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Powodzenia!

[AKTUALIZACJA]

Znamy już zwycięzców w konkursie! Ale przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za udział – nasza skrzynka pękała w szwach, a ogromna większość to poprawne odpowiedzi! Poprawna odpowiedź to oczywiście Gruzja. Gratulujemy wszystkim i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które już niebawem. Zwycięzcami filmu DVD „Droga Wolna” zostają:
– Anna G.
– Bartek L.
– Kornel D.
– Przemek W.
(Będziemy kontaktowali się z Wami drogą mailową.)

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły