Dzień Otwarty w Inter Motors Lublin już w sobotę

- MotoRmania

W najbliższą sobotę 4 lipca 2015 w Salonie Inter Motors W Lublinie odbędzie się Dzień Otwarty naszpikowany atrakcjami. 

informacja prasowa

Dlaczego nie może cię tam zabraknąć? Oto kilka argumentów:
– Hamownia
– Centrum Testowe, w którym do dyspozycji otrzymacie kilkadziesiąt sztuk kasków różnych marek z oferty Inter Motors oraz środki smarne i środki do pielęgnacji motocykla z gamy Castrol Moto
– Pokazy stunt w wykonaniu Fragmenta 83 na motocyklu Triumph Street Triple 675
– atrakcyjne ceny

W czasie Dnia Otwartego w sobotę, sklep będzie czynny w godzinach 10.00-18.00.

Centrum Testowe? Co to takiego? Wybór kasku nie jest łatwym zadaniem. Każdy ma swoje upodobania, a jak się przekonać, czy dany kask dobrze się sprawdzi przede wszystkim czasie jazdy? Wystarczy skorzystać z możliwości jakie daje Centrum Testowe. Wypożyczacie dostępny kask, wsiadacie na swój motocykl i sprawdzacie czy spełnia wasze oczekiwania. W ofercie znajdują się hełmy różnych typów z oferty: Shark, Shoei, AGV, MDS oraz Ispido.

Dodatkowo w Centrum Testowym możecie skorzystać z porad dotyczących środków smarnych Castrol oraz wypróbować smary do łańcucha oraz środki do pielęgnacji i czyszczenia motocykla z oferty Castrol Moto. Wielką atrakcja będą również pokazy Fragmenta 83, który zaprezentuje kilka nowych trików przygotowanych na ten sezon.

Warto być, warto zobaczyć, warto skorzystać! Salon Inter Motors Lublin, ul. Grabskiego 25, 25H, 25I w godz. 10.00-18.00. Imprezę nakręca Castrol Power 1. Zapraszamy!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl