Dwa terminy Honda Fun & Safety – już oficjalnie!
MotoRmania
9 kwietnia 2014

Z ogromną przyjemnością Honda zaprasza klientów na kolejny sezon cyklicznej imprezy Honda Fun & Safety.

Informacja prasowa

W dniach 17-18 maja 2014 po raz pierwszy w tym sezonie wyjedziemy na tor kartingowy w Toruniu. Drugi termin to już 31 maja – 1 czerwca 2014 również w Toruniu.

Honda Fun & Safety to impreza dedykowana klientom autoryzowanych dealerów Hondy, na której każdy motocyklista może stosownie do poziomu swojego zaawansowania popracować nad techniką i umiejętnościami oraz, jak wskazuje sama nazwa, po prostu dobrze się pobawić. Obok dobrej zabawy szczególna wagę koncern Honda przywiązuje do zapewnienia maksimum bezpieczeństwa, dlatego liczba miejsc jest ograniczona, a uczestnicy podzieleni na 3 grupy adekwatnie do poziomu umiejętności. Szczególną opieką otoczeni zostaną początkujący motocykliści, którym pomożemy poczuć się pewniej za kierownicą swojego motocykla.

Zapisy prowadzone będą przez dealerów Hondy. Wstęp jest bezpłatny dla wszystkich, którzy posiadają motocykl Hondy zakupiony w autoryzowanej sieci sprzedaży. Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkich  zainteresowanych informacjami o Honda Fun & Safety zachęcamy do skorzystania z newslettera na stronie www.honda.pl

Więcej informacji już wkrótce w salonach Hondy oraz na www.honda.pl. Serdecznie zapraszamy!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły