Dni otwarte w salonie Modeka Wrocław już w ten weekend!
MotoRmania
9 kwietnia 2014

Sezon motocyklowy w rozkwicie, a Ty wciąż nie uzupełniłeś swojej motocyklowej garderoby? Odwiedzając w najbliższy weekend salon firmowy Modeki we Wrocławiu,  masz okazję nie tylko zrobić udane zakupy, ale także skorzystać z dodatkowych atrakcji.

Informacja prasowa

W sobotę i niedzielę (12 i 13 kwietnia) w godzinach 10.00-18.00 w Salonie Modeka Wrocław odbędą się dni otwarte. W czasie imprezy będzie można przetestować bestsellerowe trójwarstwowe kurtki Modeki: męską Denali i damską Kim Lady, a także wypróbować kaski marki Shoei. Do jazdy testowej udostępnimy modele GT-Air, Neotec, RJ i J-Cruise, Qwest. Fachowa i sympatyczna ekipa z Modeka Team doradzi, jak komfortowo i bezpiecznie ubrać się na motocykl, natomiast instruktorzy z zaprzyjaźnionej szkoły jazdy Motorsfera.pl podpowiedzą, jak udoskonalić swoje umiejętności jazdy na dwóch kółkach. Z kolei ratownik z wspieranego przez Modekę projektu Motopomocni.pl przeszkoli wszystkich chętnych z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

W trakcie dni otwartych cały asortyment salonu będzie objęty rabatem w wysokości 10%. Każdy, kto zrobi zakupy, otrzyma nie tylko praktycznego fanta gratis do zakupów, ale również ma szansę zdobyć kurtkę Roma Evo z najnowszej kolekcji Modeki.

Salon firmowy Modeka Wrocław zlokalizowany jest na Krzykach przy ulicy Gajowickiej 114-116 (w podwórzu). Ma prawie 200 m2, oprócz odzieży z aktualnej oferty marki Modeka, nowej marki premium DANE  z membranami Gore-Tex oraz kolekcji włoskiego Dainese, znajdziecie kaski, obuwie motocyklowe, ochraniacze, kufry i sakwy. Oferujemy również części zamienne, eksploatacyjne oraz akcesoria do motocykli i skuterów.

Serdecznie zapraszamy na wiosenne zakupy!

Więcej informacji:
modeka.pl/salonfirmowy
e-mail: salon(małpka)modeka.pl
tel. 71 339 78 03

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły