Dni testowe Arai w Motorismo – Poznań, 14-15 kwietnia
MotoRmania
13 kwietnia 2012

Będziesz na targach MotorShow w Poznaniu? Wpadnij do Motorismo na Arai Demo Days!

Informacja prasowa

Z przyjemnością informujemy, iż dnia 14 i 15 kwietnia 2012 w godzinach od 10:00 do 17:00 w poznańskim salonie Motorismo będą odbywały się Arai Demo Days. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji przetestować kasków Arai jest to świetna okazja na nadrobienie zaległości. Dni testowe Arai to kolejna możliwość nie tylko do odbycia jazdy testowej, ale i wykonania bezpłatnego przeglądu kasku, regulacji i konserwacji oraz uzyskania dodatkowych porad dotyczących zakupu i użytkowania kasków Arai.

W Motorismo jak zwykle czyha na Ciebie mnóstwo okazji. Przyjedź i skorzystaj z weekendowej wyprzedaży kasków premium Arai i Shoei – super ceny gwarantowane. Dodatkowo, zespół poznańskiego Motorismo przygotował inne atrakcje, w tym między innymi wystawę systemów bagażowych SW Motech, wystawę motocyklowej odzieży Gore Tex, produkty testowe chemii S100, bezpłatne impregnowanie odzieży motocyklowej. Na każdego kto w weekend 14-15 kwietnia odwiedzi Motorismo czeka też pyszna kiełbaska z grilla! Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły