Discover More – odkryj więcej testując Harley-Davidsona z rodziny Touring
MotoRmania
1 marca 2017

Przetestuj bezpłatnie nowego Harley-Davidsona, sprawdź jego silnik, a do tego wygraj 20 000 zł na podróż w wybranym miejscu na świecie!

informacja prasowa

• Nadszedł czas, aby “Odkryć więcej” w nowych motocyklach Harley-Davidson® z rodziny Touring i zyskać szansę na wygraną!

• Przekonaj się osobiście, co potrafi nowy silnik Milwaukee-Eight®

• Odkryj wszechstronność nowego zawieszenia w modelach Harley-DavidsonTouring z rocznika 2017

• Skorzystaj z bezpłatnej jazdy próbnej dowolnym modelem motocykla Harley-Davidson Touring 2017 pomiędzy 01 marca a 15 maja 2017 i zyskaj szansę na podróż marzeń.

• Zwycięzca otrzyma 20 000 PLN na podróż wybranym modelem H-D Touring, w wybranym miejscu na świecie.

Harley-Davidson po raz kolejny oferuje możliwość wygrania niesamowitej nagrody. Wystarczy w dniach 01.03-30.04.2017 zarejestrować zgłoszenie do konkursu i skorzystać z bezpłatnej jazdy próbnej motocyklem Harley-Davidson Touring, aby zyskać szansę na wygranie motocyklowej podróży marzeń.

Motocykle Harley-Davidson Touring z rocznika 2017 oferują kierowcy i pasażerowi więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Każdy model jest wyposażony w fantastyczny silnik Milwaukee-Eight®, zapewniający więcej mocy, większą prędkość i szybsze przyspieszenie oraz wiele innych nowości. Dzięki jeździe próbnej „Discover More” można odkryć zalety całkowicie nowego zawieszenia, kufrów i schowków z systemem one-touch oraz moc i czystość dźwięku systemu multimedialnego Boom!™. Od ponadczasowego modelu Road King®, poprzez inspirowanego stylem hot-rod baggera Street Glide®, aż po najwyższy komfort motocykla Ultra Limited – każdy znajdzie odpowiedni model dla swojej własnej drogi.

Skorzystanie z jazdy próbnej w ramach konkursu “Discover More Harley-Davidson 2017” oznacza szansę na wygranie motocyklowej podróży marzeń. Nagrodą jest 20 000 PLN na wynajem motocykla Harley-Davidson Touring w dowolnym miejscu na świecie (w punkcie H-D Authorized Rentals) oraz na pokrycie kosztów podróży. Zwycięzca sam wybierze model motocykla do wynajęcia, trasę, noclegi i atrakcje w podróży. To może być Twoja podróż życia!

Jeśli jeszcze nie doświadczyłeś jazdy w siodle nowego motocykla Harley-Davidson z rodziny Touring jest to najlepszy czas, aby to zrobić – może właśnie Ty wygrasz przygodę, której nigdy nie zapomnisz. Dowiedz się więcej na www.harley-davidson.pl lub bezpośrednio na stronie konkursu: www.h-d.com/discovermore

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły