Deszczowa MotoStrefa, zaskakująca zbiórka!

- MotoRmania

Po ponad półrocznych przygotowaniach 26 czerwca o godz. 10 wybiła godzina M, która rozpoczęła MotoStrefę – jedną z największych na Śląsku imprez dla motocyklistów.

informacja prasowa
Ekipa MotoStrefa Śląsk

Punktem kulminacyjnym MotoStrefy (której zapowiedź mogliście czytać na MotoRmanii) miała być próba pobicia rekordu Guinnessa w liczbie jednośladów jednocześnie „palących gumę”. Wszystko dla Zespołu Szkół Mechaniczno-Samochodowych, w którym od września ruszy klasa „mechanik motocyklowy”, a która niestety nie ma stosownego wyposażenia. Dlatego w trakcie MotoStrefy trwała zbiórka publiczna, z której środki miały zostać przeznaczone na zaprojektowanie i zakup pomocy dydaktycznych.

MotoStrefa Slask Zabrze zbiorka i palenie gumy (6)

Niestety w niedzielę nad Zabrze nadciągnęły ciężkie chmury, a przez następne godziny wciąż lały się strugi deszczu. Na szczęście nie zabrakło chętnych do wsparcia imprezy, podziwiania stanowisk wystawców, uczestniczenia w przygotowanych atrakcjach.

Niestety nie udało się pobić rekordu Guinnessa. Ciężkie opady przegnały fanów jednośladów z parkingu. Ale sama próba, symboliczna, powiodła się. Na placu boju stanęło 27 motocyklistów, którzy wspólnymi siłami ustanowili… nieoficjalny rekord parkingu Centrum Handlowego M1 w Zabrzu!

MotoStrefa Slask Zabrze zbiorka i palenie gumy (5)

Pozytywnym zaskoczeniem był też wynik zbiórki, w której udało się uzbierać aż 1020,07 zł. Dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy wszystkim zaangażowanym.

Pozdrawiamy,
Ekipa MotoStrefa Śląsk

MotoStrefa Slask Zabrze zbiorka i palenie gumy (4)

MotoStrefa Slask Zabrze zbiorka i palenie gumy (8)

MotoStrefa Slask Zabrze zbiorka i palenie gumy (3)

MotoStrefa Slask Zabrze zbiorka i palenie gumy (7)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl