Deszczowa moto niedziela: gumowanie zakończone ulewą

- Piotr Jędrzejak

Znacie to uczucie? Jest niezła pogoda, jak gdyby nigdy nic wyciągacie motocykl, jeździcie hołdując teorii „drive it like you stole it”, aż tu nagle… zaczyna padać deszcz.

I teraz co robić: Cieszyć się, że pierwsza połowa dnia była udana, czy denerwować, że druga będzie popsuta? Schować się gdzieś i przeczekać deszcz, spokojnie jechać do domu, czy niczym się nie przejmować?

Podobna sytuacja spotkała Dawida. Akurat wziął ze sobą kamerkę, stworzył przy okazji całkiem przyjemny film i podesłał nam na maila:

„W ostatnią niedziele wybrałem się na moto trochę poszaleć po mieście i niestety, ale złapał mnie deszcz. Nagrałem cały mój wypad na kamerce i jak widać, deszcz może ostudzić emocje i uspokoić człowieka! :)”

A Wy lubicie jeździć w deszczu? Czy raczej grzecznie zjeżdżacie do bazy?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl