Enduro KeX jak zwierzaki – zabawna kompilacja offroadu, którą chcesz obejrzeć

- Piotr Jędrzejak

Lubimy filmy od ekipy Enduro Kex. Za każdym razem mają po kilkanaście minut, ale jakimś magicznym sposobem ich oglądanie po prostu nie może się znudzić. Szczególnie w przypadku takich filmów, jak ten najnowszy!

Ta kompilacja nazywa się Enduro Animals i zawiera w sobie tyle radochy, że po obejrzeniu dzień staje się lepszy – tym bardziej, że dziś piątek, a weekend zaczyna się już za kilka godzin! Jak zwykle jest masa technicznych podjazdów i przeszkód. Tym razem znalazło się też tyle zabawnych faili, że ciężko się nie śmiać. A Edek jest naszym nowym idolem.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl