Chris Birch, loty i slajdy, czyli totalna kontrola nad 1190 Adventure R

- Piotr Jędrzejak

Gdy pierwszy raz zobaczyliśmy jak jeździ Chris Birch, byliśmy przekonani, że to jakaś mistyfikacja. Ujeżdżanie ogromnego KTMa 1190 Adventure R w taki sposób, jak on to robił, wydawało się nam niemożliwe. A jednak! Chris jest po prostu takim wymiataczem, że my wymiękamy. Zresztą zobaczcie inne jego filmy.

Teraz świat obiega kolejne nagranie Chrisa. Znowu jeździ dużym Adventurem R. Tym razem też bawi się nim, jakby jechał dwusuwową setką. Obejrzeliśmy to już kilka razy, gały wciąż wyłażą nam z orbit i ciężko nam się pozbierać. Jego skill w połączeniu z boskim dźwiękiem V2 są miażdżące.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl