Villa Jorge Lorenzo w Barcelonie na sprzedaż!
Mick
4 września 2014

Dwukrotny mistrz MotoGP, Hiszpan Jorge Lorenzo postanowił sprzedać swój ogromny, przeszklony dom na przedmieściach Barcelony. Musicie przyznać, że robi wrażenie. Tylko ta cena!

Słynna rezydencja, po której Lorenzo oprowadził ekipę telewizyjną Monstera rok temu, co spotkało się z falą krytyki ze strony pogrążonych w kryzysie Hiszpanów, jest na sprzedaż. Dwukrotny mistrz MotoGP, który sam zaprojektował przeszkloną posiadłość o powierzchni aż 1650 metrów kwadratowych i wprowadził się do niej dopiero dwa lata temu, obecnie większość czasu spędza w apartamencie w Lugano, dlatego postanowił pozbyć się swojej rezydencji na przedmieściach Barcelony.

Wewnątrz spektakularnej, czteropiętrowej posiadłości znajduje się m.in. basen, siłownia, ring bokserski, a także… dyskoteka, cztery przeszklone sypialnie i osiem łazienek. W słoneczne dni zrelaksować się można na dachu domu, gdzie znajduje się jacuzzi, albo przed rezydencją, chłodząc się w drugim basenie. Oczywiście w domu mistrza sportów motorowych nie mogło zabraknąć garażu, który pomieści siedem samochodów. Cena wywoławcza, zaledwie osiem milionów euro.

Ciekawe, czy Lorenzo faktycznie chce uciec od popularności, czy budowa domu miała być tylko inwestycją, która zwrócić mu się może z nawiązką? Jak myślicie? Jedno jest pewne, dodatkowe euro z pewnością przydadzą się 27-latkowi, który po trudnym początku tego sezonu przedłużył właśnie umowę z Yamahą na kolejne dwa lata, ale z pewnością na zdecydowanie mniej lukratywnych warunkach niż w 2012 roku.

Tak czy inaczej robimy zrzutę. W końcu wygląda na to, że pomieścimy się tam wszyscy…

Więcej o samej nieruchomości tutaj

Mick
Redaktor naczelny

Redaktor działu sportowego. Kompendium wiedzy o wyścigach motocyklowych. Nie ma sezonu, nie ma klasy i nie ma zawodników, o których Mick chociażby nie słyszał. Odkryje kulisy zarówno WMMP, jak i zakamarki klasy MotoGP. Masz sprawę ? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły