Czy Polacy kochają szybką jazdę? Pomysł na prezent

- Piotr Jędrzejak

Być jak kierowca Formuły 1 to marzenie prawie każdego mężczyzny. Móc choć na chwilę zasiąść w fotelu jednego z najszybszych samochodów na świecie, poczuć setki koni mechanicznych oraz ryk silnika i ścigać się na torze wyścigowym. Chcąc spełnić to marzenie wystarczy wybrać najnowszy zestaw od Super Prezentów – Super Moto, dzięki któremu obdarowana osoba poczuje gęsią skórkę prowadząc auto marzeń. Wybierzesz dla niej czerwone Ferrari, szybkiego Nissana GT-R czy klasycznego amerykańskiego Forda Mustanga?

informacja prasowa

Według raportu L’Observatoire Cetelem z 2017 roku 91% Polaków uwielbia prowadzić samochód [źródło]. Dodatkowo jesteśmy najszybszymi kierowcami w Europie [źródło: Badania „Drive On” Kantar TSN]. Pasję do pięknych i szybkich samochodów widać nawet na ulicach – w końcu trudno nie odwrócić głowy za przejeżdżającym najnowszym Lamborghini, Ferrari czy Teslą, które wcześniej widzieliśmy zwykle na SuperPrezenty - pakiet Super Moto (3)okładkach magazynów czy w telewizji. Te zjawiskowe i piekielnie szybkie maszyny są dostępne dla wszystkich fanów motoryzacji aż na 18 torach wyścigowych na terenie całej Polski.

Możliwość przejażdżki superszybkim autem to idealny prezent dla każdego mężczyzny, ale i dla fanek motoryzacji, które nie zapomną tego do końca życia. Z myślą o nich Super Prezenty stworzyły zestaw Super Moto, dzięki któremu możliwe będzie przeniesienie się wprost na tor Formuły 1 i odpalenie silnika wybranego super samochodu. W zestawie zgromadziliśmy 25 pięknych, szybkich aut o niezwykłej mocy, których niejeden pozazdrości. Przed przejażdżką gwarantujemy krótkie szkolenie, a na koniec dodaliśmy pamiątkowy certyfikat, którym będzie można pochwalić się znajomym. Warto przekonać się na własnej skórze, co te piękne samochody potrafią na torze wyścigowym – mówi Agnieszka Wrońska, marketing manager Super Prezentów.

SuperPrezenty - pakiet Super Moto (1)Prezenty w postaci przeżyć stanowią ważną część rynku i stanowią znakomitą pamiątkę dla obdarowanego. Zamiast kupować kolejną rzecz, która będzie kurzyć się na półce lub zniknie w szufladzie, lepiej postawić na przeżycia i przygody, które zaowocują nowymi doświadczeniami oraz niezapomnianą zabawą. Zestaw Super Moto jest dedykowany wszystkim fanom prędkości oraz ekskluzywnych samochodów.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl