Czeska marka odzieży motocyklowej 4SR- dobra jakość w dobrej cenie

- MotoRmania

4SR – For Street Racing to czeska marka, która dynamicznie rozwija się od 2007 roku. Jej produkty dostępne są już w wielu krajach Europy oraz w Australii. W tak krótkim czasie zaufało jej wielu zawodników, którzy startują w najbardziej prestiżowych zawodach.

news sponsorowany

Firma 4SR  kładzie duży nacisk na jakość, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo swoich produktów. Wiele z nich zostało wyróżnionych przez zagraniczne czasopisma motocyklowe, doceniono zwłaszcza stosunek jakości do ceny produktów czeskiej marki.
Odzież 4SR trafia do właścicieli różnego typu motocykli, a ich jakość nie odstępuje od  produktów czołowych producentów odzieży motocyklowej, co więcej – niejednokrotnie ją przewyższa. Producent podkreśla, że jakość produktów sprzedawanych detalicznie jest taka sama jak tych używanych przez zawodników na torach.

Kombinezonów marki 4SR używają  m.in.:

  • Jakub Smrž / BSB
  • James Ellison / BSB
  • Matěj Smrž / Superbike IDM
  • Míra Popov / CEV / Moto2
  • William Dunlop / Road Racing (TT Isle of Mann)
  • Lukáš Pešek / MotoGP

Rodzaj skóry, technologia szycia i ochraniacze w nich zastosowane są identyczne dzięki czemu na ulicy motocykliści mogą się w nich czuć bezpiecznie. W ofercie 4SR nie brakuje również odzieży dla motocyklistek jak i produktów casual dla wielbicieli marki.

Kupując odzież motocyklową 4SR klient otrzymuje najwyższą jakość za przystępną cenę.

Pełna oferta marki 4SR dostępna jest na stronie www.4sr.pl

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl