Custom Cult Festival: customowe motocykle w Warszawie już za miesiąc

- MotoRmania

W sobotę 7 września (i pewnie przeciągnie się aż do niedzieli), w Warszawie w pubie motocyklowym 2KOŁA odbędzie się świeża impreza customowa! Nie może Was zabraknąć!

informacja prasowa

Custom Cult Festival jest w miarę świeżym projektem na customowej mapie Polski. Świeżym, ale już z kilkuletnią tradycją i doświadczeniem organizacyjnym, nabywanym sukcesywnie wraz z każdą kolejną edycją warszawskiego INDUSTRIALU, czy strefy customowej na Warsaw Motorcycle Show – Targi Motocyklowe.

Rozpoznawalna w Polsce, a jak się okazuje nie tylko w Polsce, marka CustomCult wespół z 2KOŁAMI / Pubem Motocyklowym, niesieni falą pozytywnej energii, ponownie rozwijają skrzydła i już 07.IX tegoż roku, zapraszamy Was na zdarzenie mające na celu propagowanie, wspieranie, a nade wszystko rozwój, polskiego Customizingu! No i dobrą zabawę!

W miarę rozwoju sytuacji organizator będzie informował wszystkich o przybywających atrakcjach w wydarzeniu na Facebooku. Tam też znajdziecie więcej szczegółów.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl