Custom Cult Festival: customowe motocykle w Warszawie już za miesiąc
MotoRmania
9 sierpnia 2019

W sobotę 7 września (i pewnie przeciągnie się aż do niedzieli), w Warszawie w pubie motocyklowym 2KOŁA odbędzie się świeża impreza customowa! Nie może Was zabraknąć!

informacja prasowa

Custom Cult Festival jest w miarę świeżym projektem na customowej mapie Polski. Świeżym, ale już z kilkuletnią tradycją i doświadczeniem organizacyjnym, nabywanym sukcesywnie wraz z każdą kolejną edycją warszawskiego INDUSTRIALU, czy strefy customowej na Warsaw Motorcycle Show – Targi Motocyklowe.

Rozpoznawalna w Polsce, a jak się okazuje nie tylko w Polsce, marka CustomCult wespół z 2KOŁAMI / Pubem Motocyklowym, niesieni falą pozytywnej energii, ponownie rozwijają skrzydła i już 07.IX tegoż roku, zapraszamy Was na zdarzenie mające na celu propagowanie, wspieranie, a nade wszystko rozwój, polskiego Customizingu! No i dobrą zabawę!

W miarę rozwoju sytuacji organizator będzie informował wszystkich o przybywających atrakcjach w wydarzeniu na Facebooku. Tam też znajdziecie więcej szczegółów.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły