96MOTO – motocyklowy portal łączący kalendarium, ogłoszenia, porady, miejsca, sprzedaż…

- MotoRmania

W polskim internecie pojawił się własnie nowy portal pod tytułem 96MOTO.eu. Jest to portal stworzony przez motocyklistów, dla motocyklistów. Według założeń znajdziecie na nim wszystko, czego pragnie motocyklowa dusza. Od ogłoszeń sprzedażowych, przez kalendarz imprez oraz spis istotnych miejsc i sklepów, a na ważnych poradach kończąc. Sprawdźcie o co chodzi i przeczytajcie opis od założycieli:

informacja prasowa

Szanowny Użytkowniku,

96MOTO.eu to motocyklowy portal ogłoszeniowy stworzony przez motocyklistę dla Was motocyklistów jak i fanów sportów motocyklowych.

Założeniem naszym było stworzyć taki portal, na którym nie tylko wyszukasz lub sprzedasz motocykl, ale również znajdziesz informację o wszystkich dealerach motocyklowych, sklepach z akcesoriami motocyklowymi, warsztatach i serwisach motocyklowych w swoim regionie.

Zorientujesz się, jakie modyfikacje będą odpowiednie dla Twojego motocykla, jakie firmy z tej branży są na rynku i czym się zajmują.

Sprawdzisz jakie i gdzie są tory wyścigowe, treningowe, a nawet wodne.

Na 96MOTO dowiesz się o wyścigach, zawodach, szkoleniach motocyklowych oraz eventach i zlotach, nie pominiesz żadnego wydarzenia, bo znajdziesz to wszystko w Moto-Kalendarzu.

A jeżeli potrzebujesz kupić lub sprzedać akcesoria motocyklowe, części, ubrania, kaski, ochraniacze itp., to szczegółowa wyszukiwarka i różnorodność kategorii ułatwi Ci to zadanie.

Przez wielką pasję do motocykli, adrenaliny i wolności oraz z sympatii do ludzi „zarażonych”, którym zapach spalin nie jest obcy, których poznaliśmy i jeszcze zapewne wielu poznamy, postanowiliśmy stworzyć portal 96MOTO, przetłumaczony na kilkanaście języków. Chcemy, aby dowiedział się o nim świat, dlatego nie zdziw się, jeżeli Twoim ogłoszeniem zainteresuje się klient z Europy.

Cieszymy się, że zapoznałeś się z kategoriami na portalu 96MOTO oraz pewnie zauważyłeś, że cennik ogłoszeń jest bardzo niski.

Liczymy, że pomożesz nam zbudować największy portal motocyklowy w Europie dla mnie, dla Ciebie i innych „zarażonych” tą pasją.

Ekipa 96MOTO
https://96moto.eu

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl