Centrum Testowe Yamaha 125 cm3 w Warszawie na Konstruktorskiej

- MotoRmania

1 września w warszawskim biurowcu Konstruktorska Business Center (KBC) zostanie otwarte Centrum Testowe Yamahy 125 cm3 oferujące bezpłatne jazdy próbne pojazdami o pojemności 125 cm3, dostępnymi na prawo jazdy kategorii B. Centrum będzie obsługiwało zarówno klientów z budynku przy Konstruktorskiej 13, jak i z okolicznych biurowców na stołecznym Służewcu, oferując pracownikom firm alternatywną formę miejskiego transportu.

informacja prasowa

Yamaha wraz z autoryzowanym dealerem, firmą POLand POSITION, oraz spółką HB Reavis, właścicielem biurowca przy Konstruktorskiej, we wrześniu zaprasza do wyjątkowego Centrum Testowego Pojazdów o pojemności 125 cm3 przeznaczonych do prowadzenia na prawo jazdy kategorii B. Salon zlokalizowany w samym sercu biznesowej części Warszawy, w biurowcu Konstruktorska Business Center, przy ul. Konstruktorskiej 13, wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom pracowników firm z siedzibą w KBC i sąsiednich budynkach. Motocykle i skutery Yamahy, które można prowadzić na zwykłe, „samochodowe” prawo jazdy, zapewnią nie tylko szybki transport w godzinach szczytu, ale też oferują prestiżową, ekonomiczną i ekologiczną alternatywę do innych środków transportu, idealnie wpisując się w styl życia pracowników biurowych.

W Centrum Testowym Yamahy każdy chętny będzie mógł bezpłatnie wynająć motocykl lub skuter i udać się nim na godzinną przejażdżkę. Do wyboru będzie aż osiem modeli, m.in. kultowy motocykl YBR 125 Custom, skuter X-MAX 125 ABS oraz nowa, sportowa Yamaha NMAX. Profesjonalny sprzedawca z salonu Yamaha POLand POSITION pomoże dobrać jednoślad dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta, wyjaśni jego obsługę i zaproponuje testową odzież ochronną – stylową kurtkę i kask. Dzięki lokalizacji w Konstruktorska Business Center tysiące osób pracujących na co dzień na Służewcu nie będą musiały poświęcać dodatkowego czasu na jechanie do salonu – wystarczy odwiedzić Centrum Testowe po pracy albo w przerwie na lunch. Centrum Testowe będzie działało do 2 października, od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-17.00.

Osoby, które po odbyciu jazdy testowej, zdecydują się na zakup pojazdu Yamaha 125 cm3, zostaną objęte Programem Opieki nad Klientem na Pojazd 125 „5 kroków Yamaha”, w ramach którego otrzymają voucher na bezpłatne szkolenia z jazdy i atrakcyjną ofertę finansowania i ubezpieczenia swojego jednośladu.

Punkt testowy zlokalizowany w biurowcu Konstruktorska Business Center stanowi jeden z pięciu Centrów Testowych Yamahy 125 cm3 do prowadzenia na prawo jazdy kat. B, które od września będą działać w największych polskich metropoliach:

• Warszawa, biurowiec Konstruktorska Business Center, ul. Konstruktorska 13, obsługa prowadzona przez salon POLand POSITION
• Gdańsk, salon KMJ, Al. Grunwaldzka 295
• Kraków, salon Ring Road, ul. Wielicka 44B
• Poznań, salon Motocykle Polska, ul. Bułgarska 63/65
• Wrocław, salon Motorland, ul. Żegiestowska 3.

Szczegółowa oferta pojazdów Yamaha 125 cm3 dostępna na stronie www.yamaha-motor.pl.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl