Centrum Testowe Yamaha 125 cm3 w Warszawie na Konstruktorskiej
MotoRmania
31 sierpnia 2015

1 września w warszawskim biurowcu Konstruktorska Business Center (KBC) zostanie otwarte Centrum Testowe Yamahy 125 cm3 oferujące bezpłatne jazdy próbne pojazdami o pojemności 125 cm3, dostępnymi na prawo jazdy kategorii B. Centrum będzie obsługiwało zarówno klientów z budynku przy Konstruktorskiej 13, jak i z okolicznych biurowców na stołecznym Służewcu, oferując pracownikom firm alternatywną formę miejskiego transportu.

informacja prasowa

Yamaha wraz z autoryzowanym dealerem, firmą POLand POSITION, oraz spółką HB Reavis, właścicielem biurowca przy Konstruktorskiej, we wrześniu zaprasza do wyjątkowego Centrum Testowego Pojazdów o pojemności 125 cm3 przeznaczonych do prowadzenia na prawo jazdy kategorii B. Salon zlokalizowany w samym sercu biznesowej części Warszawy, w biurowcu Konstruktorska Business Center, przy ul. Konstruktorskiej 13, wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom pracowników firm z siedzibą w KBC i sąsiednich budynkach. Motocykle i skutery Yamahy, które można prowadzić na zwykłe, „samochodowe” prawo jazdy, zapewnią nie tylko szybki transport w godzinach szczytu, ale też oferują prestiżową, ekonomiczną i ekologiczną alternatywę do innych środków transportu, idealnie wpisując się w styl życia pracowników biurowych.

W Centrum Testowym Yamahy każdy chętny będzie mógł bezpłatnie wynająć motocykl lub skuter i udać się nim na godzinną przejażdżkę. Do wyboru będzie aż osiem modeli, m.in. kultowy motocykl YBR 125 Custom, skuter X-MAX 125 ABS oraz nowa, sportowa Yamaha NMAX. Profesjonalny sprzedawca z salonu Yamaha POLand POSITION pomoże dobrać jednoślad dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta, wyjaśni jego obsługę i zaproponuje testową odzież ochronną – stylową kurtkę i kask. Dzięki lokalizacji w Konstruktorska Business Center tysiące osób pracujących na co dzień na Służewcu nie będą musiały poświęcać dodatkowego czasu na jechanie do salonu – wystarczy odwiedzić Centrum Testowe po pracy albo w przerwie na lunch. Centrum Testowe będzie działało do 2 października, od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-17.00.

Osoby, które po odbyciu jazdy testowej, zdecydują się na zakup pojazdu Yamaha 125 cm3, zostaną objęte Programem Opieki nad Klientem na Pojazd 125 „5 kroków Yamaha”, w ramach którego otrzymają voucher na bezpłatne szkolenia z jazdy i atrakcyjną ofertę finansowania i ubezpieczenia swojego jednośladu.

Punkt testowy zlokalizowany w biurowcu Konstruktorska Business Center stanowi jeden z pięciu Centrów Testowych Yamahy 125 cm3 do prowadzenia na prawo jazdy kat. B, które od września będą działać w największych polskich metropoliach:

• Warszawa, biurowiec Konstruktorska Business Center, ul. Konstruktorska 13, obsługa prowadzona przez salon POLand POSITION
• Gdańsk, salon KMJ, Al. Grunwaldzka 295
• Kraków, salon Ring Road, ul. Wielicka 44B
• Poznań, salon Motocykle Polska, ul. Bułgarska 63/65
• Wrocław, salon Motorland, ul. Żegiestowska 3.

Szczegółowa oferta pojazdów Yamaha 125 cm3 dostępna na stronie www.yamaha-motor.pl.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły