Cennik motocykli Suzuki na 2014

- MotoRmania

W salonach Suzuki czuć już zbliżający się sezon motocyklowy. W ogłoszonym cenniku modeli na ten rok znajdują się nie tylko popularne modele miejskie czy sportowe, ale także długo wyczekiwane nowości.

W ofercie Suzuki idealny motocykl znajdą dla siebie amatorzy różnych stylów jazdy. Do gamy japońskiego producenta w tym roku dołączył turystyczny V-Strom 1000 ABS, a także skutery o pojemności do 200 cm3.

V-Strom 1000 ABS to kompaktowy motocykl zbudowany z myślą o dalekich podróżach. Został zaprojektowany w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne Suzuki. Długo oczekiwany V-Strom 1000 ABS jest dostępny na polskim rynku w atrakcyjnej cenie 49 990 zł.

Wygodne i eleganckie miejskie skutery Burgman o pojemności 125 i 200 cm3 stanowią uosobienie luksusowego pojazdu. Modele te oferowane są w cenie 19 900 zł za wersję z silnikiem 125cm3 i 20900 zł za wersję 200cm3. Dostępne są także wersje wyposażone w system ABS.

Szczegółowy cennik znajduje się na www.suzuki-moto.pl oraz pod tym linkiem [PDF].

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl