Cafe Racer and Classic Bike Show: III edycja już 11 czerwca 2016!
MotoRmania
17 maja 2016

Rodzinna i przyjacielska atmosfera, kilkadziesiąt customowych motocykli oraz klasyków, konkursy z nagrodami i niepowtarzalny klimat. W Gdańsku szykuje się impreza, której warto nie przegapić!

informacja prasowa

11 czerwca 2016 roku odbędzie się trzecia edycja imprezy, która rozpoczęła działalność Stowarzyszenia Cafe Racer Club Poland. Już podczas drugiej edycji liczba zgłoszonych maszyn oraz osób chętnych do wspólnej zabawy, zmusiła nas do zmiany lokalizacji.

Gospodarzem i partnerem imprezy został Klub Buffet i tak będzie także w tym roku. Lokalizacja położona na obrzeżach historycznie należących do Stoczni Gdańskiej, w budynku po byłych warsztatach, otoczona klimatycznymi budynkami z okresu międzywojennego oraz panoramą z charakterystycznymi dla Gdańska dźwigami stoczniowymi, idealnie nadaje się na tego typu event.

W zeszłym roku w konkursie na najlepszą garażową przeróbkę wzięło udział ponad 30 maszyn, a w tym zapowiada się, że będzie ich jeszcze więcej. Na ten moment zgłosiło ponad 40 różnego rodzaju motocykli, w stylu cafe racer, tracker, brat, bobber czy scrambler.

Zeszłoroczne zmagania prowadzone były w dwóch kategoriach, głosy publiczności i werdykt jury. Publiczność doceniła wygląd, a jury położyło mocny nacisk na stronę techniczną i jakość wykonania założonego projektu. W trzeciej edycji pozostaniemy wierni zabawie dla publiczności, wśród której rozlosowujemy nagrody od naszych partnerów, ale wprowadzimy także nowy element rywalizacji – wybór najlepszej przeróbki głosami samych konstruktorów. Ponownie do zgarnięcia dwa puchary o niebanalnej konstrukcji. Mimo drobnych nagród, wydaje się, że to właśnie te puchary są łakomym kąskiem.

Zobaczcie film z ostatniej edycji:

Nasza impreza to tak naprawdę spotkanie towarzyskie w przyjacielskiej i spokojnej atmosferze, a wśród odwiedzających nas ludzi można spotkać zakręconych maniaków dawnej motoryzacji, czy kolekcjonerów posiadających niesamowite kolekcje motocykli.

Tradycją stało się też, że podczas naszej imprezy będziecie mogli zapoznać się z ofertą neoklasyczną dostępną w naszych salonach. Dzięki naszym partnerom będziemy mogli zobaczyć ofertę Yamahy, Kawasaki, Hondy, Moto Guzzi, czy Ducati. Ubolewamy, że nie zawita Triupmh, ale zmiana importera wprowadziła niemałe zamieszanie na rynku.

Ponadto będzie można zapoznać się z ofertą artystów z branży związanej z motoryzacją oraz całą otoczką i klimatem w jakim się poruszamy. Od malowanych na żywo kasków, areografię, poprzez tapicerów, a na fryzjerze czy barberingu skończywszy. Z każdym dniem przybywa atrakcji, a ich uwieńczeniem będzie after party.

Gospodarze jak co roku przygotują coś za ząb w rozsądnej cenie, a i napitki nie wydrenują zbytnio kieszeni. Cała impreza, zarówno dla wystawiających, jak i zwiedzających jest za darmo, więc nawet jeżeli wpadniecie przejazdem, nic Was to nie będzie kosztować.

Szczegółowe informacje na facebooku.

Zgłoszenia maszyn przyjmujemy do 20 maja w formie e-maila z załączonym zdjęciem na adres kontakt@crcp.pl. Zapraszamy!!!
Na koniec galerie z zeszłorocznej edycji:
Galeria Jacek Ostrowski
Galeria Sebastian Jackowski

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły