Filmy z I rundy Mistrzostw i Pucharu Polski Supermoto oraz Pitbike MRF SM!
Piotr Jędrzejak
17 maja 2016

Sprawdźcie filmy oraz zdjęcia z Supermoto w Bydgoszczy. Odbywały się tam również wyścigi Supermoto PitBików!

W weekend 7-8. maja na tor w Bydgoszczy zjechali się zawodnicy polskiego Supermoto. To właśnie w te dni odbyła się pierwsza w tym roku runda Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski Supermoto. Dopisało wszystko: pogoda, frekwencja oraz humory!

Tak jak to było w poprzednim sezonie, video-relacje dostarcza nam Niwy z Supermotosport. W obu wyścigach, w kategorii mistrzowskiej kolejność na podium była identyczna: Erik Prowaznik, Jędrzej Żuralski oraz Wojciech Mańczak. Dokładnie tak wygląda też klasyfikacja zawodów. W pierwszym wyścigu Pucharu Polski na podium stanęli Łukasz Hepner, Benjamin Wolf oraz Kalnins Imants. W drugim wyścigu zmieniło się tylko trzecie miejsce – Imantsa zastąpił Kacper Gajos. W klasyfikacji zawodów pierwsze miejsca zajmują Hepner oraz Wolf, a trzeci jest Tomasz Rysio.

Zobaczcie film od Niwego I rundy MP i PP Supermoto:

Supermociaki nie były jednak jedynymi motocyklami, które ścigały się w ramach tej rundy po torze w Bydgoszczy. Odbył się też puchar Pitbike MRF Supermoto. Wyniki poszczególnych klas znajdziecie na motoresults.pl, a poniżej zobaczycie film od Majkiego z World PitBike Revolution z I rundy PitBike MRF SM Cup:

Obejrzyjcie też kilka fotek wykonanych przez Kubę z KonwentPhotography:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły