Born to ride, forced to work: torowe podsumowanie sezonu 2014!

- Piotr Jędrzejak

Gdy sprawdzamy naszą pocztę, znajdujemy tam przeróżne rzeczy. Czasem są to filmy z dziadkiem tłuczącym motocyklistów gałęzią, a czasem takie produkcje, jak ta…

Film nadesłała ekipa MotoSportCrew z Bydgoszczy i jest to podsumowanie poprzedniego sezonu 2014. Jak chłopaki sami napisali, to „taka motocyklowa zabawa w klimacie Top Gun ;)”. Film jest dość długi, ma ponad 8 minut, ale tego typu produkcje ogląda się z czystą przyjemnością! Wszystkie ujęcia pochodzą z torów: Poznań, Bydgoszcz i Toruń. To nie może się nie podobać!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl