Bezpieczna Jazda z Motorismo: szkolenie na Torze Poznań – zgarnij wejściówkę!

- MotoRmania

Bezpieczna Jazda z Motorismo rusza już po raz trzeci! Sprawdź szczegóły i przekonaj się, jak zgarnąć wejściówkę!

News sponsorowany

Tradycyjnie spotykamy się na Torze Poznań, tym razem w jednym jedynym terminie – 27 lipca. Jeśli oprócz kursu na prawo jazdy kategorii A nie miałeś nigdy więcej do czynienia z baner wwwtreningiem – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Sezon w pełni, lato za pasem, z niekrytym uśmiechem na twarzy planujemy urlop i dalsze wyjazdy na naszych dwukołowych sprzętach. To dobry moment aby zastanowić się nad swoimi umiejętnościami. Tak zupełnie na serio i z lekką dozą pokory. Treningu nigdy dość!

Myślisz sobie – mam już nakulane kilkadziesiąt tysięcy na swoim moto, nic mnie nie zaskoczy… Nic bardziej mylnego! Naucz się prawidłowych reakcji w niespodziewanych sytuacjach na drodze, kiedy każdy manewr i każda sekunda decyduje o zdrowiu, a nawet życiu Twoim i innych.

W ciągu dwóch lat Motorismo przeszkoliło ponad 200 motocyklistów, i tych zatwardziałych – z wyrobionymi już złymi nawykami, jak i zupełnych świeżynek z ledwo zdanym prawem jazdy.

Przeczytaj, co mają do powiedzenia wybrani uczestnicy minionych edycji:

Szkolenie nie tylko pozwoliło mi przećwiczyć to co już potrafię, ale też dzięki niezmiernie trafnym i rzeczowym wskazówkom instruktorów, pozwoliło mi wyeliminować błędy, których konsekwencje na drodze mogą być niemiłe. – Michał Stefaniak

Na szkoleniu ćwiczone były sytuacje, w których każdy motocyklista może się znaleźć i jak sobie w takim momencie poradzić. Wiedzę przekazaną przez instruktorów nie sposób nabyć w normalnym ruchu ulicznym do momentu, kiedy nie znajdziemy się dokładnie w takiej sytuacji, co może być czasem bolesnym doświadczeniem. Uważam, że udział w takim szkoleniu powinien być obowiązkowy dla każdego kursanta prawa jazdy na motocykl, zakończony egzaminem sprawnościowym. – Tomasz Białas

Taki rodzaj kontaktu z maszyną oraz instruktorem, który wie czego uczy i jak to robić, aby było efektywne nawet po jednym dniu, jest nieocenionym źródłem wiedzy o sobie, własnych umiejętnościach, ale także swoich słabościach i lękach. Wierzę, że wielu uczestników, podobnie jak ja, odebrało też lekcję pokory. Do tego także sporo wiedzy o motocyklu, ubiorze motocyklisty i nastawieniu do motocyklizmu jako źródle przyjemności. Cieszy mnie to, że wszystkie półgodzinne części zajęć były nakierowane na bezpieczeństwo. Głównie własne – motocyklisty – ale również innych uczestników ruchu. Każda „lekcja” była tak samo ważna. – Paweł L. – „Brodaty Miś”

Teraz już wiesz z obiektywnych opinii samych uczestników, że naprawdę warto trenować z Motorismo. Jak często masz okazję korzystać z profesjonalnego toru i praktycznych wskazówek prawdziwych zawodników, którzy tym razem wcielają się w rolę instruktorów?

Bezpieczna jazda z motorismo zdjecia (11)

Bezpieczna jazda z motorismo zdjecia (13)

Bezpieczna jazda z motorismo zdjecia (16)

Jakich elementów nauczysz się na treningu z Motorismo?
– nagła zmiana kierunku jazdy
– korekta toru jazdy w łuku
– sprawne manewrowanie
– „test łosia”
– praktyczne użycie tylnego hamulca
Więcej na ten temat szczegółowego przebiegu szkolenia znajdziesz w kolejnych publikacjach dotyczących imprezy.

Jak się dostać?

Odwiedzaj salony Motorismo! Pamiętaj – im szybciej tym lepiej. Ilość wejściówek ograniczona. Kto pierwszy, ten lepszy! Akcja rusza od 27.05.2014 i potrwa do czasu wyczerpania puli wejściówek! Więcej szczegółów najdziesz na stronie Motorismo.

Sprawdź jak wyglądała impreza Motorismo na Torze Poznań w zeszłym roku i przekonaj się że warto!
– Edycja I, lipiec 2013 – relacja i zdjęcia
– Edycja I, lipiec 2013 – kolejne zdjęcia, wrażenia użytkowników i film
– Edycja II, sierpień 2013 – relacja i zdjęcia
– Edycja II, sierpień 2013 – kolejne zdjęcia i wrażenia uczestników
– Edycja II, sierpień 2013 – film

Patroni:
patroni motorismo

Śledź nasz portal – w kolejnej publikacji więcej szczegółów na temat treningu! Do zobaczenia w Motorismo! 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl