Jesteś na torze? Uwaga na latające motocykle!

- Piotr Jędrzejak

Track Day jak każdy inny. Wygląda na to, że na torze jest grupa średnio zaawansowana, a my jedziemy na pokładzie całkiem szybkiego ridera. Zwróćcie jednak uwagę na motocyklistę w czerwonej koszulce. Wyjeżdża z zakrętu, idzie pełnym ogniem. Chyba ma zamiar wyprzedzić kolejny motocykl, ale ten wygląda, jakby odpuścił gaz. Właśnie wtedy doszło do kontaktu… To, co dzieje się w następnych sekundach, jest przerażające jak cholera.

Motocyklem w twarz? O nie! Ale nie mówicie od razu, że przez ten film już nigdy nie wjedziecie na tor. Wbrew pozorom, gość który oberwał motocyklem, podniósł się o własnych siłach oraz był jedynie trochę skołowany i poobijany. No i dość mocno wkurzony…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl