Behemoth Bike zdobywa prestiżowe nagrody!
MotoRmania
9 września 2013

Polska scena customów została doceniona za granicą.

Skonstruowany przez polską firmę Game Over Cycles (GOC) customowy motocykl Behemoth Bike zdobył 2 nagrody na European Bike Week (EBW), jednym z największych zlotów motocyklowych na świecie odbywającym się co roku w Austrii. W organizowanym na EBW 2013 przez markę Harley-Davidson konkursie Custom Bike Show, maszyna z Polski zdobyła drugie miejsce w kategorii „Radical” oraz prestiżową nagrodę publiczności – „People’s Choice Award”.

Behemoth Bike to customowy motocykl zainspirowany i powstały we współpracy z ikoną polskiego i światowego metalu – zespołem Behemoth, a w szczególności z liderem formacji Adamem „Nergalem” Darskim. European Bike Week to jeden z największych zlotów motocyklowych na świecie (110 000 uczestników w 2012r.). Firma Game Over Cycles powstała w 2012 roku. Jej siedziba jest zlokalizowana w podkarpackiej miejscoweości Lisie Jamy. W zeszłym roku zbudowany przez GOC Chopper również był laureatem European Bike Week. Podczas EBW 2012 polska maszyna zdobyła nagrodę publiczności.

Redakcja MotoRmanii miała niepowtarzalną okazję porozmawiać z Nergalem o motocyklach oraz odbyć jazdę testową na wyjątkowym Behmoth Bike’u oraz wspomnianym Chopperze. Wywiad z Nergalem i test z jazdy Behemoth Bikem znajdziecie w lipcowym wydaniu miesięcznika, a test Choppera znajdziecie na portalu.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły