Dodatkowe szkolenie motocyklowe w Toruniu – technicznie, pewnie i szybko!
MotoRmania
9 września 2013

Dodatkowe szkolenie w piątek 20. września w Toruniu – HigH Szkoła Jazdy i OSK Motorista zapraszają!

Informacja prasowa

Ze względu na duże zainteresowanie szkoleniem w sobotę 21.09, organizatorzy postanowili zorganizować dla motocyklistów dodatkowy dzień na torze w Toruniu w piątek 20. września! Na miejscu szkolenia odbędą się też dodatkowe atrakcje, jak prezentacja aplikacji Trasser.pl, a w sobotę konkursy z nagrodami!

To szkolenie przeznaczone jest dla każdego motocyklisty. Jego program jest bardzo bogaty, bo na takie szkolenie pozwala na nowoczesny, techniczny i posiadający niezwykle przyczepną i równą nawierzchnię tor szkoleniowy Racing Arena w Toruniu.

Chcesz poćwiczyć jazdę w zakręcie, sprawniej pokonać zakręty o różnej charakterystyce i posłuchać uwag czołowej polskiej zawodniczki wyścigów motocyklowych Natalii Florek? To jest właśnie propozycja dla Ciebie! Już 21. września!

Chcesz poćwiczyć zachowania w sytuacjach awaryjnych, poćwiczyć omijanie przeszkody lub hamowanie awaryjne? Zajęcia z tego zakresu poprowadzą instruktorzy techniki jazdy na co dzień szkolący motocyklistów w HigH Szkoła Jazdy. Wielu motocyklistów po naszych szkoleniach staje się z posiadaczy – użytkownikami swoich motocykli i coraz nowocześniejszych systemów, które w nich są stosowane (np. ABS, C-ABS itp.).

Chcesz spędzić miły dzień w towarzystwie innych motocyklistów na nowoczesnym torze szkoleniowym, z całodzienną opieką ratownika medycznego, którego umiejętności i sprzęt nigdy dotąd nie były potrzebne 😉 podczas prowadzonych przez nas szkoleń? To jest właśnie oferta dla Ciebie!

Koszt szkolenia wynosi 320 zł od osoby dla tych, którzy byli już wcześniej na którymś z szkoleń lub ukończyli kurs prawa jazdy w HigH Szkoła Jazdy lub OSK Motorista. Koszt dla osób, które przyjadą do nas po raz pierwszy i nie kończyły kursu w naszych OSK wynosi 390 zł od osoby.

Za co płacisz?

1. cały dzień spędzony na profesjonalnie przygotowanym torze z homologacją pod opieką instruktorów techniki jazdy, zawodniczki wyścigów motocyklowych Natalii Florek oraz ratownika medycznego. Zajęcia trwają od 10:00 do 16:00
2. w trakcie dnia zaprosimy Cię na krótką przerwę obiadową. Obiad serwujemy w pobliskiej restauracji
3. masz możliwość skorzystania również z porad dotyczących regulacji motocykla; korzystając z naszego mini-warsztatu pomożemy Tobie dostosować motocykl do zajęć i późniejszej jazdy na ulicy. Nasze doświadczenia pokazują, że często motocykliści przyjeżdżają motocyklami całkowicie niedostosowanymi do ich potrzeb – a przecież wszystko można wyregulować!

Szczegóły znajdziecie u organizatora na stronie wydarzenia.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły