Bartona kupujesz – kaski i Kovixy zyskujesz
MotoRmania
20 marca 2018

W tym roku Barton postanowił szczególnie zadbać o nowych nabywców 125-ek. Kupując motocykl lub skuter o pojemności 125 cm3, każdy otrzymuje możliwość dobrania pakietu akcesoriów o wartości 400 PLN, płacąc za każdą rzecz tylko 1 PLN.

informacja prasowa

Do wyboru mamy włoskie kaski Origine, a wśród nich kaski integralne linii Tonale, kask otwarty wyposażony w blendę czyli Palio 2.0 i kask otwarty Mio. Oprócz kasku dobrać można sprawdzone zabezpieczenia motocyklowe marki Kovix. Wśród nich: blokada tarczy hamulcowej bez alarmu lub z alarmem, a jeżeli zależy nam na czymś nieco solidniejszym, możemy wziąć stalową linkę wyposażoną w alarm. Dodatkowo pomyślmy o dorzuceniu pokrowca, softshell’a lub koszulki polo.

Teraz kupując B-maxa czy Travela nie musisz się zastanawiać, co jeszcze dokupić – po prostu wejdź na dedykowaną stronę internetową i wybierz to, czego potrzebujesz. Aby otrzymać pakiet wystarczy zarejestrować zakup na stronie barton-motors.pl/pakiet-startowy

W przypadku przekroczenia kwoty 400 zł wystarczy dopłacić resztę kurierowi i odebrać swój pakiet startowy. Promocja dotyczy wyłącznie pojazdów o pojemności 125 cm3 zakupionych w 2018 roku i obowiązuje do wyczerpania zapasów.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły