Bartona kupujesz – kaski i Kovixy zyskujesz

- MotoRmania

W tym roku Barton postanowił szczególnie zadbać o nowych nabywców 125-ek. Kupując motocykl lub skuter o pojemności 125 cm3, każdy otrzymuje możliwość dobrania pakietu akcesoriów o wartości 400 PLN, płacąc za każdą rzecz tylko 1 PLN.

informacja prasowa

Do wyboru mamy włoskie kaski Origine, a wśród nich kaski integralne linii Tonale, kask otwarty wyposażony w blendę czyli Palio 2.0 i kask otwarty Mio. Oprócz kasku dobrać można sprawdzone zabezpieczenia motocyklowe marki Kovix. Wśród nich: blokada tarczy hamulcowej bez alarmu lub z alarmem, a jeżeli zależy nam na czymś nieco solidniejszym, możemy wziąć stalową linkę wyposażoną w alarm. Dodatkowo pomyślmy o dorzuceniu pokrowca, softshell’a lub koszulki polo.

barton-b-max (10)

Teraz kupując B-maxa czy Travela nie musisz się zastanawiać, co jeszcze dokupić – po prostu wejdź na dedykowaną stronę internetową i wybierz to, czego potrzebujesz. Aby otrzymać pakiet wystarczy zarejestrować zakup na stronie barton-motors.pl/pakiet-startowy

W przypadku przekroczenia kwoty 400 zł wystarczy dopłacić resztę kurierowi i odebrać swój pakiet startowy. Promocja dotyczy wyłącznie pojazdów o pojemności 125 cm3 zakupionych w 2018 roku i obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Barton-Classic-125-_test_Motormania-1

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl