4 nowe opony motocyklowe w 1 roku: Dunlop liderem rozwoju opon klasy hypersport

- MotoRmania
  • Dunlop ma najmłodszą i najbardziej innowacyjną ofertę opon hypersport.
  • SportSmart TT to czwarta nowa opona brytyjskiej marki debiutująca w klasie hypersport w tym samym roku.
  • Nowe ogumienie wykorzystuje zwycięską technologię z Długodystansowych Mistrzostw Świata FIM (EWC).

informacja prasowa

Poszerzając portfolio produktów o model Sport Smart TT, Dunlop stworzył najmłodszą i najbardziej innowacyjną ofertę opon w kategorii hypersport. Tym samym marka realizuje konsekwentnie ogłoszoną w ubiegłym roku strategię nowego podejścia do tego segmentu rynku, wyrażoną w haśle ‘opona dla każdego motocyklisty’.

Wprowadzenie SportSmart TT oznacza powrót Dunlopa do segmentu rynku hypersport, w którym marka konkurowała ostatnio ponad dziesięć lat temu renomowaną oponą Qualifier RR.

Dunlop z najnowszą i najbardziej innowacyjną ofertą w kategorii hypersport

Przygotowana przez Dunlopa oferta opon dla segmentu hypersport uwzględnia różne oczekiwania motocyklistów:

Dunlop D213 GP Pro

Dunlop D213 GP Pro

Dunlop GP Racer D212

Dunlop GP Racer D212

– D213 GP Pro (wprowadzona latem 2017 r.) i GP Racer D212 (wprowadzona w styczniu 2017 r.) są przeznaczone dla profesjonalnych motocyklistów,

Dunlop SportSmart2 Max

Dunlop SportSmart2 Max

– SportSmart2 Max (wprowadzona w marcu 2017 r.) jest dedykowana dla motocyklistów okazjonalnie jeżdżących na torze,

Dunlop SportSmart TT

Dunlop SportSmart TT

– SportSmart TT (w sprzedaży od marca 2018 r.) powstała z myślą o doświadczonych motocyklistach jeżdżących zarówno po torze, jak i drogach.

„Dzięki stałemu i aktywnemu rozwojowi, Dunlop ma obecnie najmłodszą i najbardziej innowacyjną ofertę na rynku. Intensywny rok premier produktowych świadczy o naszym skupieniu na rozwoju nowych technologii. Wsłuchaliśmy się w głosy motocyklistów. Pomogło to nam stworzyć linie produktów, które świadczą o tym, że rozumiemy subtelnie zróżnicowane potrzeby różnych motocyklistów segmentu hypersport. W niektórych przypadkach te same motocykle mogą być użytkowane na różne sposoby. Nasza nowa oferta daje motocyklistom wybór, dzięki któremu mogą precyzyjnie dobrać opony do swoich potrzeb”powiedział Dmitri Talboom, Menedżer ds. opon motocyklowych Dunlop Europe.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl