Wejdź na padok MotoGP i pomóż Nelly

- Mick

Zawsze marzyłeś o wejściu za kulisy MotoGP i zobaczeniu od kuchni padoku królewskiej klasy? Dobrze się składa. Nasza koleżanka Nelly marzy o normalnym życiu. To jak, robimy deal? 

29511464_1630429570347131_701943311392309248_oSprawa jest prosta. Nelly to nasza dobra koleżanka, która jest totalnie zajarana MotoGP. Niestety, nie tylko dalszy rozwój dziennikarski, ale i normalne funkcjonowanie poważnie utrudnia jej niebezpieczna dla zdrowia i życia skolioza kręgosłupa.

Jeśli uda się sfinansować operację we Włoszech, Nelly wróci do zdrowia i na padok MotoGP, gdzie jej drugą rodziną jest włoska ekipa LCR Honda. To właśnie team Lucio Cecchinello, w barwach którego jeżdżą w tym roku Cal Crutchlow i Takaaki Nakagami, postanowił pomóc Nelly w wyjątkowy sposób.

29389227_1630429587013796_4919134749731061760_oEkipa LCR Honda przekazała na specjalną aukcję dwie wejściówki na padok na dowolnie wybraną rundę MotoGP (za wyjątkiem Mugello). Oczywiście są to wlotki z serii „full wypas”, z parkingiem, wyżywieniem i naturalnie „Open Barem”. Nie mówiąc o tym, że za kulisami będziecie mieli okazję spotkać na żywo nie tylko Cala i Takę, ale i całą stawkę MotoGP z Rossim i Marquezem na czele.

Ja też dorzucam coś od siebie; jeśli wygracie licytację i wybierzecie rundę, na której akurat będę (jak chociażby Brno czy Sachsenring), osobiście zabiorę Was w kilka zakamarków padoku niedostępnych nawet dla posiadaczy najlepszych wejściówek, a także poznam Was z kilkoma asami.

Przede wszystkim będziecie jednak mogli pomóc mega fajnej dziewczynie z wielką pasją wrócić do zdrowia i normalnego życia. To jak, zrobimy „deal”? Licytację wejściówek znajdziecie TUTAJ.

Jeśli jednak nie jesteście w stanie szarpnąć się na powyższą aukcję, może zainteresują Was gadżety, które przekazały Nelly  inne teamy MotoGP, na początek czapka i koszulka fabrycznego zespołu Suzuki z autografami Alexa Rinsa i Andrei Iannone.

Pomóc Nelly możecie także przekazując dowolną kwotę po wejściu na pomagam.pl/wspieramyNelly . Całą akcję już wsparli tacy mistrzowie świata, jak m.in. Colin Edwards czy Kevin Schwantz.

To jak, działamy?!

Posłuchacie historii Nelly:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl