Mała, ale wariatka: drobna dziewczyna na dużej Multistradzie!
Piotr Jędrzejak
21 marca 2018

„Mały, ale wariat” – tym razem w odmianie damskiej!

Utarło się, że osoby o niskim wzroście powinny jeździć na niskich motocyklach, a czasem jeszcze obniża się zawieszenie lub kanapy. Podobnie przyjęło się w sprawie dziewczyn i kobiet, które też „powinny” jeździć raczej mniejszymi motocyklami. Oczywiście można znaleźć sporo argumentów potwierdzających te tezy i nie zamierzamy się kłócić.

Chcielibyśmy Wam jedynie pokazać, że „jak się bardzo chce, to można”. Nie wiemy kim dokładnie jest bohaterka filmu, ale przy swoim motocyklu wygląda, jakby stała obok lokomotywy parowej. Jest drobną dziewczyną, a jeździ potężnym Ducati Multistrada 1200 Enduro.

Oczywiście w terenie drobne rozmiary dziewczynie nie pomogą, a wręcz utrudnią zadanie. Ale jak widzicie, z codzienną obsługą olbrzymiego turystycznego enduraka radzi sobie perfekcyjnie.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły