Mała, ale wariatka: drobna dziewczyna na dużej Multistradzie!

- Piotr Jędrzejak

„Mały, ale wariat” – tym razem w odmianie damskiej!

Utarło się, że osoby o niskim wzroście powinny jeździć na niskich motocyklach, a czasem jeszcze obniża się zawieszenie lub kanapy. Podobnie przyjęło się w sprawie dziewczyn i kobiet, które też „powinny” jeździć raczej mniejszymi motocyklami. Oczywiście można znaleźć sporo argumentów potwierdzających te tezy i nie zamierzamy się kłócić.

Chcielibyśmy Wam jedynie pokazać, że „jak się bardzo chce, to można”. Nie wiemy kim dokładnie jest bohaterka filmu, ale przy swoim motocyklu wygląda, jakby stała obok lokomotywy parowej. Jest drobną dziewczyną, a jeździ potężnym Ducati Multistrada 1200 Enduro.

Oczywiście w terenie drobne rozmiary dziewczynie nie pomogą, a wręcz utrudnią zadanie. Ale jak widzicie, z codzienną obsługą olbrzymiego turystycznego enduraka radzi sobie perfekcyjnie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl