5-letnia gwarancja Honda Plus dla motocykli

- MotoRmania

Ochrona na pięć lat dotyczy wszystkich mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych zespołów motocykla, a suma ubezpieczenia jest równa wartości pojazdu.

informacja prasowa

Technologie stosowane w motocyklach Honda od blisko 70 lat gwarantują Klientom niezapomniane emocje oraz bezpieczeństwo, do którego niezmiernie łatwo jest się przyzwyczaić. Chcąc zachować wszystkie korzyści, jakich dostarcza użytkowanie pojazdów Honda, producent wraz z przedstawicielem Zakładu Ubezpieczeń Lloyd’s firmą WAGAS przygotował program, który wydłuża gwarancję pojazdu nawet do 5 lat, bez limitu kilometrów. Dzięki „przedłużonej gwarancji” za stosunkowo niewielką kwotę można zminimalizować ryzyko powstania jakichkolwiek dodatkowych i nieprzewidzianych kosztów związanych z koniecznością naprawy motocykla.

Gwarancja Honda Plus na 5 lat (2)

Gwarancja Honda Plus dla motocykli, obejmuje pokrycie kosztów naprawy pojazdu po wygaśnięciu fabrycznej gwarancji producenta i pozwala dłużej cieszyć się swoim pojazdem bez obaw o nieprzewidziane koszty. Przedłużona gwarancja jest ochroną finansową, ale również gwarancją spokoju, która w sytuacji pojawienia się nieprzewidzianego zdarzenia ogranicza poziom niepotrzebnego stresu.

Każdy motocykl lub skuter, który został zakupiony w polskim ASO Honda, jest na gwarancji producenta i nie został wskazany w wyłączeniach ogólnych warunków ubezpieczenia, jest objęty przywilejem ochrony programu Gwarancja Honda Plus.

Ochrona zapewniona w ramach programu Gwarancja Honda Plus dotyczy wszystkich mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych zespołów motocykla, a suma ubezpieczenia jest równa wartości pojazdu.

Użytkując motocykl marki Honda kierowca przyzwyczaja się do wygody, jakie wynikają z serwisowania pojazdu w ASO:

  • Gwarancja na części oraz na oryginalne akcesoria Honda wraz z wykonywaniem usługi naprawczej;
  • Naprawa pojazdu z wykorzystaniem oryginalnych elementów zamiennych Honda, a więc gwarancja jakości za uczciwą cenę;
  • Dokonywanie napraw zgodnie ze specyfikacjami producenta oraz znajomością technologii producenta;
  • Obsługa wykwalifikowanych mechaników;
  • Specjalistyczna wiedza, która umożliwia szybką diagnostykę i naprawę pojazdu;
  • Wysokie standardy obsługi.

Uwolnij się od problemów, wybierz 5 lat gwarancji Honda Plus.

Gwarancja Honda Plus na 5 lat (1)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl