MAGAZYN MOTORMANIA PAŹDZIERNIK 2016

- MotoRmania

Październikowy numer MotoRmanii juz w kioskach, co w nim znajdziecie?

– TEST –JEŹDŹCY TUONOKALIPSY – Aprilia Tuono była pierwszym seryjnie produkowanym street-fighterem. W nasze sidła wpadły jej wszystkie dotychczasowe wcielenia…

– TEST- PAN POPRAWNY – VFR1200X na 2016 przeszedł radykalne zmiany: dodano gniazdo 12V oraz rewolucyjny sposób regulacji szyby. Ponadto teraz kierunkowskazy wyłączają się samodzielnie! My sprawdzamy, jakim motocyklem Crosstourer jest tak naprawdę.

– TEST- POTOP SZWEDZKI
Husqvarna, w ślad za pomarańczowym bliźniakiem zaprezentowała rewolucyjną i zupełnie nową gamę motocykli enduro. Na różnorodnej trasie w słowackiej Kopernicy mieliśmy okazję sprawdzić, czy białe „krosy z lampkami” rzeczywiście są tak rewelacyjne oraz czy oprócz kolorów coś więcej odróżnia je od austriackiego, leśnego rodzeństwa.

– TEST- ROZMIAR MA ZNACZENIE?
Mężczyźni często bronią tezy, że nie liczy się rozmiar, ale technika. Postanowiliśmy to sprawdzić zabierając na tor w Radomiu Husqvarnę 450 TE i Pit Bike’a MRF 140cc.

Relacja z GLEMSECK 101
Jechaliśmy w Red Bull 111 Megawatt – relacja
Felieton – oldskulowe moto Cagiva Freccia 125

WARSZTAT: bez specjalnej rozkminki, rozbieramy na części pierwsze układ sterowania sprzęgłem w poszukiwaniu niedomagań.

– SPORT: Przesiadka z Moto2 na maszynę MotoGP to jak zmiana dyscypliny sportu. Były mistrz świata pośredniej kategorii, Hiszpan Tito Rabat, dokładnie tłumaczy Mickowi, czego musi uczyć się od nowa. Lista jest zaskakująco długa.

– SPORT: Wydawać by się mogło, że Jack Miller rozbił bank awansując do MotoGP prosto z Moto3 i podpisując fabryczny kontrakt z Hondą. Najmłodszy zawodnik w stawce królewskiej klasy mimo niedawnego zwycięstwa nie ma jednak wcale łatwego życia. Ostatnio walczył nie tylko ze wściekłym motocyklem i kontuzjami, ale także początkami depresji.

-MOTOKOBIETY
Nasza Ewa i Asia, zdają prawko kat A! 😀

reklama-Ipady-online

Aplikacje na IOS (Ipady, Iphony):
https://itunes.apple.com/pl/app/id1097817328?mt=8

Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.setupo.motormania&hl=pl

Prenumerata – wersja papierowa:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

MotoRmania jest też dostępna w wersji elektronicznej:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl