MAGAZYN MOTORMANIA PAŹDZIERNIK 2016
MotoRmania
5 października 2016

Październikowy numer MotoRmanii juz w kioskach, co w nim znajdziecie?

– TEST –JEŹDŹCY TUONOKALIPSY – Aprilia Tuono była pierwszym seryjnie produkowanym street-fighterem. W nasze sidła wpadły jej wszystkie dotychczasowe wcielenia…

– TEST- PAN POPRAWNY – VFR1200X na 2016 przeszedł radykalne zmiany: dodano gniazdo 12V oraz rewolucyjny sposób regulacji szyby. Ponadto teraz kierunkowskazy wyłączają się samodzielnie! My sprawdzamy, jakim motocyklem Crosstourer jest tak naprawdę.

– TEST- POTOP SZWEDZKI
Husqvarna, w ślad za pomarańczowym bliźniakiem zaprezentowała rewolucyjną i zupełnie nową gamę motocykli enduro. Na różnorodnej trasie w słowackiej Kopernicy mieliśmy okazję sprawdzić, czy białe „krosy z lampkami” rzeczywiście są tak rewelacyjne oraz czy oprócz kolorów coś więcej odróżnia je od austriackiego, leśnego rodzeństwa.

– TEST- ROZMIAR MA ZNACZENIE?
Mężczyźni często bronią tezy, że nie liczy się rozmiar, ale technika. Postanowiliśmy to sprawdzić zabierając na tor w Radomiu Husqvarnę 450 TE i Pit Bike’a MRF 140cc.

Relacja z GLEMSECK 101
Jechaliśmy w Red Bull 111 Megawatt – relacja
Felieton – oldskulowe moto Cagiva Freccia 125

WARSZTAT: bez specjalnej rozkminki, rozbieramy na części pierwsze układ sterowania sprzęgłem w poszukiwaniu niedomagań.

– SPORT: Przesiadka z Moto2 na maszynę MotoGP to jak zmiana dyscypliny sportu. Były mistrz świata pośredniej kategorii, Hiszpan Tito Rabat, dokładnie tłumaczy Mickowi, czego musi uczyć się od nowa. Lista jest zaskakująco długa.

– SPORT: Wydawać by się mogło, że Jack Miller rozbił bank awansując do MotoGP prosto z Moto3 i podpisując fabryczny kontrakt z Hondą. Najmłodszy zawodnik w stawce królewskiej klasy mimo niedawnego zwycięstwa nie ma jednak wcale łatwego życia. Ostatnio walczył nie tylko ze wściekłym motocyklem i kontuzjami, ale także początkami depresji.

-MOTOKOBIETY
Nasza Ewa i Asia, zdają prawko kat A! 😀

Aplikacje na IOS (Ipady, Iphony):
https://itunes.apple.com/pl/app/id1097817328?mt=8

Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.setupo.motormania&hl=pl

Prenumerata – wersja papierowa:
[contact-form-7 id=”93326″ title=”Formularz – prenumerata”]
MotoRmania jest też dostępna w wersji elektronicznej:
MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły