Girl Meets Bike – zapowiedź filmu o dziewczynie, motocyklach i pasji
Piotr Jędrzejak
24 lipca 2012

Zamiast w narzeczonym, dziewczyna zakochuje się w motocyklu i poświęca mu całe życie.

„Nauczycielka kupuje swój pierwszy motocykl za pieniądze na suknię ślubną, dzięki czemu uwalnia się od kontolującego ją narzeczonego i wkracza w nowy krąg znajomych motocyklistów, którzy nie tylko interesują się nią, ale są też przerażeni jej nowo odnalezioną wolnością seksualną. Jako, że dopiero uczy się jeździć, musi też poznać jak interpretować rady od nowych kolegów: czy to nie są subtelne formy kontrolowania, czy też niezbędna wiedza, bez której może się na motocyklu zabić?”

Tak brzmi zapowiedź filmu od producenta. Poza tym, w produkcji będzie dziewczyna, oczywiście rudowłosa i z wieloma tatuażami, sporo cafe racerów, pasji do motocykli, i seksu. Reżyserem jest Eric Tretbar, produkcja ma trwać 100 minut, a data premiery i rynki docelowe nie są jeszcze znane. Szczegółów trzeba szukać na girlmeetsbikemovie.com. Podoba Wam się zapowiedź?

[Aktualizacja] Film będzie miał polskie tłumaczenie, najprawdopodobniej trafi do polskich kin, a MotoRmania będzie jego patronem medialnym! Więcej szczegółów tutaj.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły