Diverse NIGHT of the JUMPs: wybierz swoją Miss FMX
MotoRmania
19 lutego 2015

Pierwszy raz w historii fani Freestyle Motocrossu przy okazji wydarzenia Diverse NIGHT of the JUMPs będą mogli wybrać swoją Miss. Już teraz trzeba przyznać, że Mistrzostwa Świata FMX będą wyjątkowe z wielu powodów: po kilkuletniej przerwie wracają na południe kraju, w Krakowie odbędą się aż dwie rundy, a dodatkowo wydarzenie będzie miało swoją własną najpiękniejszą „wizytówkę”.  

informacja prasowa

O konkursie na Miss FMX wstępnie informowaliśmy przy okazji konferencji prasowej, która odbyła się 29 stycznia w Kraków Arenie. Wtedy to dziewczyny wzięły udział w specjalnej, wstępnej sesji fotograficznej. Do walki o tytuł stanie 18 kandydatek, a głos decydujący będą mieli internauci.

Oczywiście konkurs ma za zadanie wyłonić tą najpiękniejszą, na którą czekają nagrody o łącznej wartości ponad 2 tysięcy złotych. Dodatkowo dzięki głosom internautów wybranych zostanie 11 dziewczyn, które będą miały okazję przeżyć niesamowitą przygodę podczas Diverse NIGHT of the JUMPs.

Laureatki będzie można spotkać zarówno w piątek, jak i w sobotę podczas Pit Party. Dodatkowo najpiękniejsza dwunastka towarzyszyć będzie zawodnikom podczas prezentacji, w sobotę pojawi się na after party w Fortach Kleparz oraz weźmie udział w zawodach na torze GoKarting Center.

Głosy na swoje faworytki będzie można oddawać od 19 lutego do 5 marca na stronie plebiscytu. gdzie każde zdjęcie będzie można ocenić od 0 do 10. Po zakończeniu plebiscytu poznamy najładniejszą z kandydatek. Pozostałe 11 wyłoni ilość polubień pod zdjęciami na fan page’u Sportainment.

Laureatki, poza nagrodami przygotowanymi przez sponsora oraz partnerów polskiej rundy Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie, będą miały wyjątkową szansę na przeżycie niepowtarzalnej przygody. To, którym dziewczynom się to uda zależy tylko i wyłącznie od waszych głosów!

Bilety na Diverse NIGHT of the JUMPs do nabycia w Salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz na stronie Eventim.pl.
Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: nightofthejumps.com
Oficjalny profil na Facebook’u: facebook.com/NIGHToftheJUMPs
Strona wydarzenia: facebook.com/events/885460831472111/
Promotor w Polsce: Sportainment.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły