Alpinestars Vika – bardzo damski kombinezon
Piotr Jędrzejak
22 czerwca 2012

Alpinestars wypuścił niedawno nowiutki zestaw skórzany pod nazwą Vika.

Jest to skórzany komplet ciuchów motocyklowych, który łączy „współczesne trendy motocyklowe z nowoczesnymi rozwiązaniami ochraniaczy”. Osobiście jednak pokusiłbym się o stwierdzenie, że Vika stylem nawiązuje nie do nowych trendów, a raczej klasyki gatunku (ale mogę się mylić, jestem przecież tylko facetem). Mi się podoba. W serii Vika jest kurtka, spodnie, rękawice oraz buty ze sporym obcasem. Odpowiedź na pytanie, na jakie motocykle przeznaczony jest komplet, znajdziecie w filmie.

Jak twierdzi Alpinestars, sktóra jest miękka, cienka i jednocześnie wytrzymała. Za ochronę na ramionach, łokciach i kolanach odpowiadają miękkie pianki pamięciowe, które stają się twarde przy uderzeniu. Rozwiązanie znane i praktyczne. Panele z materiałem rozciągliwym odpowiadają nie tylko za wygodę w każdej pozycji, ale też za podkreślenie kobiecej figury.

Można strzelać w ciemno, że Vika będzie stała na jednej z najwyższych półek cenowych Astarsa. Drogie Panie, podoba Wam się Vika i uważacie, że jest warta wysokiej ceny?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły