Moto Angeles – CO TO JEST?

- MotoRmania

Wiele osób pyta nas co to jest Moto Angeles.. Wyjaśniamy.

MotoAngeles

Moto Angeles to obszar w Hiszpanii rozciągający się wokół Almerii.  Znajdziecie tu, aż trzy duże tory wyścigowe, mniejsze tory szkoleniowe (gdzie za 60 euro możesz jeździć codziennie przez miesiąc), bezpłatne tory motocrossowe, najlepsze zakręty na górskich drogach, tysiące kilometrów tras off roadowych, oraz najlepsze plaże Costa del Sol. Mniej więcej w centrum Moto Angeles znajduje się hacienda  Motormani, do której możecie przyjeżdżać na treningi – leży ona bezpośrednio na jednej z najbardziej znanych tras motocyklowych w tamtym rejonie. Od torów Almeria i Andalusia dzieli nas tylko 30min jazdy. Około 40 min jedziemy na nasz tor szkoleniowy Copo, 25 min na bezpłatny tor motocrossowy, i około 30 min na flat trackową miejscówkę treningową znajdującą się na plaży.

Ale Moto Angeles to także stan umysłu. Tutaj szanuje się motocyklową wolność każdego indywidualnego motocyklisty. Nie patrzy się krzywo na nikogo kto jeździ tak jak Hiszpanie – w krótkich spodenkach i podkoszulku. Nie śmiejemy się też z nikogo kto w upał ubiera się w pełny rynsztunek. Wspólnym mianownikiem jest motocyklowa pasja, i uznanie prawa każdego do przeżywania tej pasji na swój sposób…  Jeżeli macie czas tej zimy, lub latem, lub kiedy chcecie. Przyjeżdżajcie 🙂 Zobaczcie te zakręty…

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl