Zakaz wychodzenia z domu – na motocyklu tylko w ważnych sprawach. Grozi mandat 5 tys. zł.

- MotoRmania

Z punktu widzenia tego co się dzieje w Hiszpanii reakcja rządu wydaje się być słuszna. W nocy z wtorku na środę wprowadzony zostanie zakaz wychodzenia z domu poza uzasadnionymi przypadkami. Obostrzenia będą obowiązywać do 11 kwietnia.

Teraz na motocyklu pojedziesz już tylko do pracy, albo na zakupy. Luźne przejażdżki dla przyjemności musimy odłożyć na później – na razie do 11 kwietnia.

– Wdrażamy ograniczania w przemieszczaniu się. Będą one dotyczyć każdego z nas. Ta decyzja ma maksymalnie ograniczyć naszą aktywność. Wszystkie inne działania poza wyjściem do pracy, apteki, wyprowadzenia psa na spacer – odłóżmy na później – powiedział premier Morawiecki. Zaapelował też, by ograniczyć przemieszczanie się do maksymalnie dwóch osób w jednej grupie.  Za lekceważenie zakazu bezpodstawnego opuszczania domu grozi mandat do 5 tys. zł.

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl