Zakaz wychodzenia z domu – na motocyklu tylko w ważnych sprawach. Grozi mandat 5 tys. zł.
MotoRmania
24 marca 2020

Z punktu widzenia tego co się dzieje w Hiszpanii reakcja rządu wydaje się być słuszna. W nocy z wtorku na środę wprowadzony zostanie zakaz wychodzenia z domu poza uzasadnionymi przypadkami. Obostrzenia będą obowiązywać do 11 kwietnia.

Teraz na motocyklu pojedziesz już tylko do pracy, albo na zakupy. Luźne przejażdżki dla przyjemności musimy odłożyć na później – na razie do 11 kwietnia.

– Wdrażamy ograniczania w przemieszczaniu się. Będą one dotyczyć każdego z nas. Ta decyzja ma maksymalnie ograniczyć naszą aktywność. Wszystkie inne działania poza wyjściem do pracy, apteki, wyprowadzenia psa na spacer – odłóżmy na później – powiedział premier Morawiecki. Zaapelował też, by ograniczyć przemieszczanie się do maksymalnie dwóch osób w jednej grupie.  Za lekceważenie zakazu bezpodstawnego opuszczania domu grozi mandat do 5 tys. zł.

 

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły