Aukcja garażowa: nowe damskie jeansy Mottowear – wywoławcza 70zł :)

- MotoRmania
Tak, możecie nas oficjalnie kochać, a szczególnie panie – te jeansy ktoś może sobie kupić bardzo, bardzo tanio :). Rozmiar L.

Kiedy prowadzisz redakcję motocyklową po latach okazuje się, że nagle masz mnóstwo produktów zupełnie nowych, z metkami, które zostały przesłane do zdjęć, opisów i teraz nie wiadomo co z nimi zrobić :):). Producenci zostawili je nam w prezencie.  Chcecie za grosze ?  Licytujcie :). Zasady licytacji: licytujcie do jutra tj. 25 marca  do 22.00 –  na naszym fanpage’u lub w komentarzach na dole podajcie propozycję ceny.  Podbijać cenę można o minimum 5zł. Jeżeli kilka osób zaproponuje identyczne kwoty będzie się liczyć czas złożenia oferty. Skontaktujemy się poprzez Messengera ze zwycięzcą i podamy szczegóły płatności, a zakupiony sprzęt wyślemy kurierem.
 IMG_7803 IMG_7802
OPIS SPODNI
Model damski Rezista
Damskie jeansy motocyklowe REZISTA zaprojektowane dla motocyklistek ceniących sobie modny wygląd, komfort i wysoki poziom ochrony.
 Spodnie podszyte są oczywiście 100% Kevlarem® w miejscach narażonych na przetarcie (tyłek, biodra, uda i kolana).
Model REZISTA to zdecydowanie najfajniejsze damskie jeansy na motocykl.
Model wykonany z jeansu bez domieszki lycry.
 Stosunkowo szeroka nogawka pozwala bez problemu na nakładanie nogawki nad buty motocyklowe. Odpowiednia szerokość w kolanach pozwala na wygodne podróżowanie na motocyklu. W newralgicznych miejscach zastosowano panele wykonane w 100% z oryginalnego Kevlaru® firmy DuPont®. Miejsca podszyte kevlar-em® to kolana, bok uda, biodra, tyłek.
Oferowane na aukcji spodnie to rozmiar „L” dokladne wymiary to:
Pas: 85cm
Wewnętrzna długość nogawki to 86cm (mierzona od kroku do konca nogawki)
Spodnie są fabrycznie nowe nigdy nie były używane.
Aby spodnie były maksymalnie wygodne zastosowano dodatkowa warstwę bawełny która izoluje Kevlar® od skóry. Dodatkowym efektem jest doskonała oddychalność a co za tym idzie  bezproblemowe odprowadzanie potu. (Spodnie nie są wodoodporne).
Kolejną zaletą zastosowania kilku warstw tkanin jest dobra izolacja przed wychładzaniem np.stawów kolanowych czy bider.
Spodnie sprzedawane są bez ochraniaczy!!!. Można dokupić certyfikowane ochraniacze CE renomowanej firmy SAS-TEC na innych naszych aukcjach dodatkowo istnieje możliwość doposażenia spodni w opcjonalne ochraniacze biodrowe rownież firmy SAS-TEC.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl