Aukcja garażowa – nowa kurtka RS Taichi, rozmiar M. Wywoławcza 100zł:)

- MotoRmania

Komu, komu? Ta japońska kurtka w detalu kosztuje fortunę – teraz można ją kupić za bardzo niewiele.

IMG_7833

Kiedy prowadzisz redakcję motocyklową po latach okazuje się, że nagle masz mnóstwo produktów zupełnie nowych, z metkami, które zostały przesłane do zdjęć, opisów i teraz nie wiadomo co z nimi zrobić :):). Producenci zostawili je nam w prezencie.  Chcecie za grosze ?  Licytujcie :). Zasady licytacji: licytujcie do jutra tj. 25 marca  do 22.00 –  na naszym fanpage’u lub w komentarzach na dole podajcie propozycję ceny.  Podbijać cenę można o minimum 5zł. Jeżeli kilka osób zaproponuje identyczne kwoty będzie się liczyć czas złożenia oferty. Skontaktujemy się poprzez Messengera ze zwycięzcą i podamy szczegóły płatności, a zakupiony sprzęt wyślemy kurierem.

 

Kurtka Rs Taichi RSJ267
Całoroczna z wypinaną podpinką zimową i kompletem ochraniaczy, europejska M-ka : długość suwaka z przodu to 60cm a w klatce ok 110cm. Znawcom tematu nie trzeba tłumaczyć jak drogimi i prestiżowymi są produkty RS Taichi. Zapraszamy do licytacji : cena wywoławcza 100zł 🙂
rs-jacket image1 function2_en image

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl