Szlakiem Kuchennych Rewolucji – wyprawa motocyklowo-kulinarna

- MotoRmania

Już jutro jeden z naszych czytelników z centralnej Polski rusza na wyprawę motocyklową nieco inną w swoim charakterze, niż te znane Wam do tej pory z relacji na naszych stronach.

Informacja prasowa

Nie będzie to podróż do odległych państw. Trasa przebiega przez nasz kraj, a nasz czytelnik zatytułował ją „Szlakiem Kuchennych Rewolucji”. Rozterki na temat tego, gdzie zatrzymać się w trasie aby dobrze zjeść znane są wszystkim motocyklistom, niezależnie, czy wyruszamy na kilkugodzinną przejażdżkę, czy kilkudniową trasę. Celem wyprawy jest dotarcie do wybranych lokali w różnych zakątkach Polski, które wzięły udział w programie i sprawdzenie skuteczności działań przeprowadzonych w czasie „rewolucji” pani Magdy Gessler. Relacje na bieżąco pomogą Wam podjąć decyzję, gdzie warto się zatrzymać, a które lokale lepiej omijać szerokim łukiem. Tym bardziej, że będą to przede wszystkim miejsca w rejonach atrakcyjnych turystycznie.

Gdyby ktoś chciał dołączyć do wyprawy w całości lub na wybranym odcinku może kontaktować się z jej autorem pod adresem: wyprawa.rewolucje(małpka)gmail.com.

Zobacz też:
Pierwszy etap wyprawy „Szlakiem Kuchennych Rewolucji”
– Drugi etap wyprawy „Szlakiem Kuchennych Rewolucji

Pomoc w organizacji wyprawy zaoferowała firma Modeka, przekazując motocyklowe Jeansy Denver II. Relacja z ich użytkowania ukaże się również w materiałach z podróży.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl