Race To Home rusza już dziś!

- MotoRmania

Z Ace Café London do Wodzisławia Śląskiego i z powrotem. Rok temu wyprawa zajęła 37 godzin i 51 minut. A teraz?

informacja prasowa

To już dziś, 22/07/2016 o 19:00 (+1) startuje Race To Home 2016 Edition Anglia – Polska – Anglia!

Race to home logosPo raz kolejny (szczegóły tutaj) startujemy z legendarnego Ace Café London i lecimy do Polski, do Wodzisławia Śląskiego, gdzie czeka nas jedyny dłuższy postój i regeneracja. Nowością w tym roku są punkty kontroli, które możecie zlokalizować na naszym facebookowym fanpage’u. Tam też znajdziecie dokładną trasę, na której liczymy, że się spotkamy i wspólnie polecimy kilkanaście kilometrów. Będziemy Was non stop informować o przebiegu trasy oraz przekazywać informacje oraz „video na żywo” na punktach kontrolnych.

Jeśli chcecie nas śledzić, możecie to zrobić poprzez link i lokalizator udostępniony dzięki firmie Pinpointpal (śledźcie nas tutaj).

Przyczepności i do zobaczenia na trasie!!

motormania race to home

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl