Race To Home: trzecia edycja coraz bliżej!
MotoRmania
27 czerwca 2016

To już trzecia edycja Race To Home w tym roku i naprawdę zaczyna się robić interesująco.

Od redakcji: Pamiętacie Race To Home? Nie wątpimy, że tak. W ramach tej inicjatywy Karol ze Stuntbikeperformance rusza z londyńskiego Ace Cafe, jedzie do Wodzisławia Śląskiego, a po dwóch godzinach wraca do Londynu. Wszystko w jak najkrótszym czasie (ostatnio wykręcił 37h 51m), zbierając przy tym fundusze dla fundacji charytatywnej. Jak to będzie w tym roku?

informacja prasowa

Po raz kolejny startujemy z legendarnego Ace Café London i lecimy do Polski na swoich maszynach – wszystko odbędzie się w dniach 22-24. lipca. W tym roku mamy zaszczyt poinformować, że do rajdu dołączyło kilku śmiałków, którzy dzielnie przygotowują swoje rumaki na tę okazję. Każdego z nich przedstawiamy na naszym Fanpage’u i mam nadzieję, że będziecie ich dzielnie wspierać oraz im kibicować.

Race To Home w skoczył na kolejny poziom, 2016 Edition będzie obstawione Punktami Kontrolnymi w Belgii oraz na pograniczu Holandia/Niemcy, Niemcy/Polska i Pit Stop w Wodzislawiu Śląskim, dlatego zapraszamy Was wszystkich na punkty kontroli oraz prosimy o asystę na naszej trasie. Wszystkie informacje znajdziecie na naszym Facebook już wkrótce, a ponieważ nasz projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem, nasze plany sięgają już mocno do przodu i chcemy już teraz zaprosić chętnych do udziału w rajdzie, motocyklistów, firmy z branży – abyście wszyscy zbudowali najlepsze wasze customy na przyszłoroczną edycję Race To Home 2017 Edition, która swój półmetek będzie miała w Warszawie i do tego z całkiem konkretną niespodzianką!!

Stuntbikeperformance też podniósł sobie poprzeczkę i na edycję 2016 odważnie przebudował podstawowego KTM RC8, otrzymanego z aprobaty KTM UK na potrzeby swojego reprezentanta. Prezentujemy Wam nasz projekt KTM RC8 Carbon Project:

Fragmenty filmu z testu KTMa:

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły