European Posse Ride – ponad 3000 km i 100 motocyklistów: alternatywa dla parad?

- Piotr Jędrzejak

Radek podesłał nam maila z informacją i filmem z całkiem ciekawej imprezy. Nie będziemy się za bardzo rozpisywali, ponieważ Radek ujął wszystko świetnie – a nawet odgadł nasze podejście do parad motocyklowych!

Lubicie parady? Pewnie nie, nie wasz styl… 😉 A co powiecie na paradę na trasie ponad 3 000 km?

Byłem w tym roku na tzw. European Posse Ride. Jest to cykliczna impreza odbywająca się co dwa lata i organizowana przez oddział HOGu z Antwerpii. Bardzo ciekawa inicjatywa będąca niezłą alternatywą dla zlotów. W tym roku była to ponad setka osób z całego świata od Nowej Zelandii po Kanadę, dwa tygodnie jazdy bocznymi drogami przez Niemcy, Francję i Hiszpanię. Połączenie klimatów zlotowych: dużo imprezowych ludzi w jednym miejscu z wyprawą motocyklową: długa i ciekawa trasa z Berlina do Walencji. Następna edycja w 2016 roku.

Poniżej film, który zmontowałem z tej imprezy:

Chyba przyznacie, że jak na zloto-paradę, to całkiem ciekawa impreza?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl