Ducati 899 Panigale, kręta droga i… 16-latek w akcji!
Piotr Jędrzejak
3 października 2014

Aby od razu rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości – nie do końca znamy przepisy w USA, ale wygląda na to, że 16-latek jeździ swoim 899 Panigale zgodnie z prawem. Co w najmniejszym stopniu nie zmienia faktu, że oglądanie kogoś w takim wieku, na takim motocyklu, należy raczej do rzadkości i przyznacie, że przyciąga uwagę…

Nie znamy historii tego chłopaka, którego ksywka brzmi AC Macalinao, ale wygląda na to, że jego rodziców po prostu stać na Ducati dla syna. Zanim jednak ktoś pokusi się o komentarz w stylu „rozwydrzony dzieciak”, zwróćcie uwagę na dwa aspekty. Po pierwsze, jeżeli dziecko chce jeździć na motocyklu, a rodziców na to stać, to dlaczego mu tego odmawiać? No i po drugie, co również według nas byłoby warunkiem posiadania motocykla przez nastolatka: chłopak jeździ w pełnym, skórzanym kombi; jeździ na track daye, gdzie szkoli swoje umiejętności; podobno jest rozsądnym człowiekiem; no i nie popisuje się. Jeździ wprawdzie szybko, ale naprawdę nieźle ogarnia! W takim razie, zamiast narzekać, po prostu oglądajcie 16-latka w akcji na 899 Panigale!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły