THE ART OF RIDE – 3 edycja festiwalu filmów motocyklowych
MotoRmania
3 października 2014

Wszyscy, którzy kochają motocykle w każdej postaci już zacierają ręce. 17 i 18 października w Rudzie Śląskiej odbędzie się kolejna edycja prawdziwej przygody.

Kto już tam był, zawsze wraca przyciągając kolejnych pasjonatów. The Art of Ride to inicjatywa Mateusza Widucha – motocyklisty, podróżnika i wielkiego pasjonata jazdy na dwóch kółkach. Przez dwa dni w kultowym kinie Patria jak zwykle będzie można obejrzeć filmy wyprawowe, amatorskie dzienniki z podróży i profesjonalne filmy o małych i wielkich motocyklowych wojażach. Jedyną w swoim rodzaju atmosferę tego festiwalu tworzą nie tylko projekcje, ale też spotkania z ludźmi, dla których motocykl to coś więcej niż tylko środek lokomocji. The Art of Ride to genialna okazja do dzielenia się pasją i obcowania ze światem, w którym rządzi tylko jedna zasada:  jechać przed siebie i cieszyć się życiem! Mateusz przygotował kilka niespodzianek, a program wypełnia się z dnia na dzień.

W kinie Patria będzie można obejrzeć filmy o tematyce motocyklowej!

Program Trzeciego Festiwalu Filmów Motocyklowych – The Art Of Ride

Piątek – Druid Pub Ruda Śląska – Prolog Festiwalowy

18:00 – Start Festiwalu / Koncert zespołu: Missipipi

19:00 – Prelekcja:  IRBIS MONGOLIA EXPEDITION 2013, Paweł Nocoń

20:00 – Koncert: Turn Around

Sobota – Kino Patria Ruda Śląska

Przejazd motocykli

16:00 – Prelekcja : Lambretta Klub Polska – Bronisław Keller

17:00 – Film: Why We Ride/ Co nas kręci

18:45 – Prelekcja: Przemek i Oskar Kaczmarczyk – Extreme Trial; Film: Moto The Movie 5

20:30 – Prelekcja: Moto Project Freedom; Film: Droga Wolna

Wstęp oczywiście bezpłatny. Przyjeżdżajcie, zabierajcie przyjaciół, bo Ruda Śląska na czas The Art of Ride staje się centrum motocyklowego szaleństwa.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły