THE ART OF RIDE – 3 edycja festiwalu filmów motocyklowych

- MotoRmania

Wszyscy, którzy kochają motocykle w każdej postaci już zacierają ręce. 17 i 18 października w Rudzie Śląskiej odbędzie się kolejna edycja prawdziwej przygody.

Kto już tam był, zawsze wraca przyciągając kolejnych pasjonatów. The Art of Ride to inicjatywa Mateusza Widucha – motocyklisty, podróżnika i wielkiego pasjonata jazdy na dwóch kółkach. Przez dwa dni w kultowym kinie Patria jak zwykle będzie można obejrzeć filmy wyprawowe, amatorskie dzienniki z podróży i profesjonalne filmy o małych i wielkich motocyklowych wojażach. Jedyną w swoim rodzaju atmosferę tego festiwalu tworzą nie tylko projekcje, ale też spotkania z ludźmi, dla których motocykl to coś więcej niż tylko środek lokomocji. The Art of Ride to genialna okazja do dzielenia się pasją i obcowania ze światem, w którym rządzi tylko jedna zasada:  jechać przed siebie i cieszyć się życiem! Mateusz przygotował kilka niespodzianek, a program wypełnia się z dnia na dzień.

The art of ride (2)

W kinie Patria będzie można obejrzeć filmy o tematyce motocyklowej!

Program Trzeciego Festiwalu Filmów Motocyklowych – The Art Of Ride

Piątek – Druid Pub Ruda Śląska – Prolog Festiwalowy

18:00 – Start Festiwalu / Koncert zespołu: Missipipi

19:00 – Prelekcja:  IRBIS MONGOLIA EXPEDITION 2013, Paweł Nocoń

20:00 – Koncert: Turn Around

Sobota – Kino Patria Ruda Śląska

Przejazd motocykli

16:00 – Prelekcja : Lambretta Klub Polska – Bronisław Keller

17:00 – Film: Why We Ride/ Co nas kręci

18:45 – Prelekcja: Przemek i Oskar Kaczmarczyk – Extreme Trial; Film: Moto The Movie 5

20:30 – Prelekcja: Moto Project Freedom; Film: Droga Wolna

Wstęp oczywiście bezpłatny. Przyjeżdżajcie, zabierajcie przyjaciół, bo Ruda Śląska na czas The Art of Ride staje się centrum motocyklowego szaleństwa.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl