Październikowy wyjazd do Malagi – zbieramy zgłoszenia!
MotoRmania
14 października 2013

Właśnie zakończył się nasz wspólny wypad z czytelnikami do Malagi. Pogoda, trasy, morze, plaża i kalmary- nieskromnie powiemy, że było MEGA.

Właściwie było tak dobrze, że chcemy jechać jeszcze raz! Potrzebujemy chętnych, którzy potrafią podjąć szybką decyzję, warto skorzystać z dobrej pogody na miejscu. Proponujemy wyjazd od 26 października do 2 listopada ( loty Ryanair Kraków- Malaga – bilety można kupić jeszcze za około 800 zł w dwie strony). Transport motocykli 1450 zł ( trzeba je przywieźć do W-wy, w najbliższy weekend). Zakwaterowanie 60 euro za pokój 3 osobowy (ze śniadaniem), lub 54 euro za pokój 2- osobowy ze śniadaniem (czyli od 20 do 25 euro od osoby). Wrażenia BEZCENNE!

Chętnych prosimy o pilny kontakt na wyjazdy@motormania.com.pl
Dodatkowo dla zainteresowanych codzienne treningi bokserskie i kondycyjne (nie… tym razem nie mamy na myśli libacji alkoholowych – zabieramy ze sobą profesjonalnego szkoleniowca) i lekcje surfingu na plaży .

Krótka wycieczka po hotelu:

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły