Październikowa Malaga z MotoRmanią 2014 – zdjęcia z wyjazdu!
MotoRmania
17 października 2014

Jeździmy z Wami na treningi, organizujemy z Wami track-daye oraz wyjeżdżamy na wspólne wakacje… Tym razem już po raz kolejny odwiedziliśmy hiszpańską Malagę! I mamy dla Was zdjęcia z tego wyjazdu!

Przed naszymi wspólnymi wyjazdami do Malagi cieszymy się bardziej, niż kornik na święto lasu. O tym, że Wy również lubicie te wyjazdy świadczy fakt, że wolne miejsca na październikową Malagę rozeszły się w zaledwie kilka dni po opublikowaniu przez nas terminu. Wyjazd zapowiadał się świetnie i nie zepsuła go nawet kradzież naszego tira… Na szczęście szybko udało się odzyskać naczepę i już bez większych przeszkód dotrzeć na miejsce. To co działo się w hotelu w Maladze, niech pozostanie w hotelu, ponieważ głównym punktem programu była oczywiście sławna droga do Rondy… Niesamowite widoki, świetny asfalt i zakręty, które przebijają na głowę wszystkie te, które znaliśmy i znaliście do tej pory. Niektórzy nie schodzili z motocykli cały dzień! Wszyscy wyjeździliśmy się do granic możliwości, a do tego każdy mniej lub bardziej podniósł swoje umiejętności. Najważniejsze, że obyło się bez szkód, a wszyscy z Was wrócili mega zadowoleni!

Kolejny wyjazd już w listopadzie, ale wolnych miejsc już brak – również rozeszły się w kilka dni po opublikowaniu terminu… Jeżeli chcecie mieć najświeższe info o kolejnych wyjazdach, czytajcie MotoRmanię i piszcie na wyjazdy@motormania.com.pl, a my w tym czasie chyba musimy zorganizować sobie kolejnego tira na Wasze motocykle… 😉

Zdjęcia z wyjazdu możecie pobierać z portalu Dropbox – link poniżej (aby pobrać wszystkie, użyjcie guzika „pobieranie” w prawym górnym rogu). Znalazło się tam kilka zdjęć grupowych, trochę fotek z jazdy oraz kilka ujęć z testów, które znajdziecie w najbliższych numerach MotoRmanii – wielkie dzięki wszystkim, którzy zdecydowali się użyczyć nam swoje motocykle!

>> ZDJĘCIA Z PAŹDZIERNIKOWEJ MALAGI Z MOTORMANIĄ 2014 <<
(Gdyby link przestał działać, napiszcie nam maila.)

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły