Październikowa Malaga z MotoRmanią 2014 – zdjęcia z wyjazdu!

- MotoRmania

Jeździmy z Wami na treningi, organizujemy z Wami track-daye oraz wyjeżdżamy na wspólne wakacje… Tym razem już po raz kolejny odwiedziliśmy hiszpańską Malagę! I mamy dla Was zdjęcia z tego wyjazdu!

Przed naszymi wspólnymi wyjazdami do Malagi cieszymy się bardziej, niż kornik na święto lasu. O tym, że Wy również lubicie te wyjazdy świadczy fakt, że wolne miejsca na październikową Malagę rozeszły się w zaledwie kilka dni po opublikowaniu przez nas terminu. Wyjazd zapowiadał się świetnie i nie zepsuła go nawet kradzież naszego tira… Na szczęście szybko udało się odzyskać naczepę i już bez większych wyjazd do malagi z motormania - hiszpania pazdziernik 2014 (1)przeszkód dotrzeć na miejsce. To co działo się w hotelu w Maladze, niech pozostanie w hotelu, ponieważ głównym punktem programu była oczywiście sławna droga do Rondy… Niesamowite widoki, świetny asfalt i zakręty, które przebijają na głowę wszystkie te, które znaliśmy i znaliście do tej pory. Niektórzy nie schodzili z motocykli cały dzień! Wszyscy wyjeździliśmy się do granic możliwości, a do tego każdy mniej lub bardziej podniósł swoje umiejętności. Najważniejsze, że obyło się bez szkód, a wszyscy z Was wrócili mega zadowoleni!

Kolejny wyjazd już w listopadzie, ale wolnych miejsc już brak – również rozeszły się w kilka dni po opublikowaniu terminu… Jeżeli chcecie mieć najświeższe info o kolejnych wyjazdach, czytajcie MotoRmanię i piszcie na [email protected], a my w tym czasie chyba musimy zorganizować sobie kolejnego tira na Wasze motocykle… 😉

Zdjęcia z wyjazdu możecie pobierać z portalu Dropbox – link poniżej (aby pobrać wszystkie, użyjcie guzika „pobieranie” w prawym górnym rogu). Znalazło się tam kilka zdjęć grupowych, trochę fotek z jazdy oraz kilka ujęć z testów, które znajdziecie w najbliższych numerach MotoRmanii – wielkie dzięki wszystkim, którzy zdecydowali się użyczyć nam swoje motocykle!

>> ZDJĘCIA Z PAŹDZIERNIKOWEJ MALAGI Z MOTORMANIĄ 2014 <<
(Gdyby link przestał działać, napiszcie nam maila.)

wyjazd do malagi z motormania - hiszpania pazdziernik 2014 (2)

wyjazd do malagi z motormania - hiszpania pazdziernik 2014 (5)

wyjazd do malagi z motormania - hiszpania pazdziernik 2014 (7)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl