Motocyklowy wyjazd z MotoRmanią do Malagi
MotoRmania
2 sierpnia 2012

Uwaga! Organizujemy październikowy wyjazd do Malagi. Możesz jechać z nami w to sprawdzone miejsce i zobaczyć najlepsze trasy motocyklowe na świecie .

Pobyt na miejscu trwa siedem dni od 6. do 13. października. Planujemy zatrzymać się w hotelu Globales Cortijo położonym w Marbelli u stóp legendarnej motocyklowej trasy z San Pedro do Rondy (poza tym blisko plaży i nocnych atrakcji). Lecimy liniami Ryanair z Krakowa. Motocykle z Polski transportuje Czarny Ciągnik. Koszt transportu 1450 zł, hotel + śniadania około 650 zł/os/7 dni, lot Kraków – Malaga – Kraków około 600 zł.

 

Materiał zdjęciowy, filmowy i mnóstwo emocji, absolutnie bezpłatnie. Mamy 20 miejsc na motocykle (nie ma ograniczeń dla liczby ewentualnych osób towarzyszących)! Przylatujemy do Malagi i wypożyczonymi samochodami przejeżdżamy 50 km dzielących hotel od lotniska. Czarny Ciągnik będzie czekać z motocyklami już na miejscu. Zainteresowanych prosimy o pilny kontakt na wyjazdy@motormania.com.pl!

Relację z poprzedniego wypadu możecie przeczytać TUTAJ!

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły