1907zł !! Hiszpania & Portugalia z MotoRmanią!!
Pejser
22 listopada 2016

1907 ZŁ: TRANSPORT MOTOCYKLA + LOTY + WYPOŻYCZENIE SAMOCHODU! Oferujemy Wam ucieczkę od pluchy, mrozu i braku słońca. Przygotowaliśmy propozycję trzech wyjazdów, które dają możliwość jazdy turystycznej lub/i ćwiczenia na torze. Dodatkowo możecie wrzucić na tira deski oraz narty i wypróbować doskonałe warunki śniegowe w Granadzie.

WHEELS, SUN & SNOW – o co chodzi?

Tęsknicie już za suchym, doskonałym asfaltem? Za pięknymi widokami i fantastycznymi, malowniczymi drogami? Za treningiem na torze?  Jeżeli stęskniliście się już teraz, to pomyślcie jaki kryzys będziecie przechodzić, kiedy zima rozkręci się na dobre. Na szczęście tir MotoRmanii pozwoli Wam odmienić ten smutny los. Możecie na niego wrzucić swoje motocykle, bagaże, opony, a nawet narty & deski snowboardowe – bo zima może być piękna, pod warunkiem, że jest w górach i oferuje sporo białego szaleństwa. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe wyjazdy, dające możliwość bardzo różnorodnego spędzenia czasu…

Krótko mówiąc, w ciągu tygodnia w Hiszpanii, możecie pojeździć na dwóch różnych torach, zrobić turystyczny wypad po drogach Costa del Sol, a na deser zafundować sobie dzień lub dwa na fenomenalnych stokach Granady. Koszt transportu motocykla, bagażu, opon i sprzętu narciarskiego na trasie Warszawa- Hiszpania-Warszawa to tylko 1490 zł, a za podróż z toru na tor nie ma żadnych dodatkowych opłat. Oto szczegóły kolejnych wyjazdów w sezonie 2017:

STYCZEŃ 2017

14-22.01.2017 r.

WHEELS, SUN & SNOW

Tir MotoRmanii zacumuje na torze Cartagena 13. stycznia 2017. Opuści Hiszpanię z toru w Almerii 10 dni później.  Każdy może przyjechać na dowolną ilość dni, bilety lotnicze kupujemy indywidualnie. Ceny biletów (Modlin- Malaga) w datach związanych z wyjazdem z dnia 21. listopada można zobaczyć na załączonym screenie. Hitem jest cena  przy wylocie 14-go i powrocie 21-go stycznia:  BEZPOŚREDNI LOT TYLKO 295 zł w dwie strony!!! Co oznacza, że dostanie się na miejsce wraz z motocyklem może wynieść ZALEDWIE 1745 zł.

Z lotniska najlepiej dostać się do Cartageny wypożyczonym samochodem – można połączyć się w grupy, lub wypożyczyć samochód samodzielnie, gdyż koszt wypożyczenia o tej porze roku jest symboliczny. Fiat 500 na 7 dni to koszt zaledwie 162 zł.

Krótko mówiąc szansa na wyjazd styczniowy to szansa na zniżkę roku: TRANSPORT MOTOCYKLA DO HISZPANII + LOTY+ WYPOŻYCZENIE AUTA NA 7 DNI = 1907 zł

Dla osób jeżdżących turystycznie jest to doskonała okazja „przerzucenia” siebie i sprzętu „za grosze” do Hiszpanii i zwiedzenia Costa del Sol – zaproponujemy Wam trasy, których nie zapomnicie nigdy, a hotele o tej porze roku są wyjątkowo tanie.

Tym, którzy zostają na torze w Cartagenie proponujemy zakwaterowanie w hotelu Manolo znajdującym się zaledwie 10 min od obiektu. Przy założeniu, że śpimy w pokojach dwuosobowych, koszt wyniesie nieco ponad 100 zł od osoby za noc.

Dla osób zainteresowanych wyłącznie jazdą po torze, po przeniesieniu na tor w Almerii  rekomendujemy zatrzymanie się w miejscowości Mojacar – nasza propozycja hotelu to 4-gwiazdkowy Best Oasis Tropical, gdzie cena przy założeniu, że dwie osoby są w jednym pokoju, wynosi nieco ponad 100 zł od osoby za dzień. Hotel ma kryty basen, siłownię i znajduje się w doskonałej lokalizacji (plaża, restauracje, bary).

Można zdecydować się na dowolną ilość dni treningowych –jest to maksymalnie 4 dni zarówno w Cartagenie jak i Almerii. Treningi rezerwujemy dla Was po zadeklarowaniu iloma dniami jesteście zainteresowani. Płatności dokonujecie na miejscu, bezpośrednio u organizatora. Przy rezerwacji 4 dni (ta sama cena na dwóch torach) koszt treningów wynosi 549 euro na każdym z torów– przy wykupie tylko jednego dnia trzeba będzie się liczyć z kosztem 159 euro za dzień (299 euro za 2 dni, 3 dni to 429 euro).

Korzystając z mniejszej ilości dni treningowych, pozostałe można wykorzystać na wypad narciarski/snowboardowy do Granady. Zapakowanie sprzętu na naszego tira nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Warunki narciarskie w Granadzie, znajdującej się zaledwie 1,5h drogi od Almerii należą do najlepszych w Europie. Przykładowo: 2 dni na każdym z torów zostawią nam 3 dni na szusowanie pomiędzy treningami – to może być doskonały pomysł na zimowe ferie.

Serdecznie zapraszamy! Z każdym dniem ceny biletów lotniczych będą rosły, a zatem tylko błyskawiczna decyzja jest gwarancją uzyskania wyliczonej przez nas ceny przelotu oraz wypożyczenia auta. Na ten wyjazd mamy tylko 20 dostępnych miejsc.

LUTY 2017

04.02 – 14.02.2017 r

WHEELS, SUN & SNOW

Lutowy wyjazd jest powtórką ze styczniowej rozrywki, czyli ma identyczny plan (odsyłamy do tekstu powyżej). Tir parkuje od 4 do 7 lutego na torze w Cartagenie, a następnie od 9 do 14 lutego na torze Almerii. Można się wybrać zupełnie turystycznie, czyli nie korzystać z  jazdy torowych, można połączyć turystykę ze sportem, albo skupić się wyłącznie na treningach. Ceny treningów torowych są identyczne jak w styczniu (patrz wyżej). Koszt transportu motocykla, bagażu, sprzętu narciarskiego tirem MotoRmanii to 1490 zł. Ceny lotów w tamtym okresie (Warszawa-Malaga-Warszawa) kształtują się na poziomie 601 zł:

Ceny wypożyczenia samochodów na 10 dni (lotnisko Malaga) w okresie lutowego wyjazdu to zaledwie 200 zł.

Pod warunkiem szybkiej decyzji całkowity koszt transportu motocykla, przelotu oraz wypożyczenia samochodu wyniesie około 2200 zł przy założeniu wyjazdu na 10 dni. Naturalnie przyjechać można na dowolny okres – niektórym wystarcza jedynie weekend, większość osób korzysta z wyjazdu 7-dniowego.

MARZEC 2017

11.03 – 18.03.2017 r

PORTIMAO

WHEELS & WAVES

Ten wyjazd organizujemy na specjalną prośbę osób, które z nami do tej pory wyjeżdżały. W dniach 11-14.03. można skorzystać z jazd treningowym na fenomenalnym obiekcie, jakim jest tor w portugalskim Portimao. Ten wyjątkowy, nowoczesny obiekt, charakteryzujący się emocjonującymi różnicami terenu, jest niestety również wymagający dla portfela – osoby, które chciałyby sobie zafundować pełne 4 dni treningów muszą się liczyć z wydatkiem 640 euro. Tak samo jak w przypadku innych wyjazdów, uczestnicy deklarują ilość dni, którymi są zainteresowani, my je rezerwujemy w ich imieniu, a płatności dokonują na miejscu u organizatora.

Tir MotoRmanii będzie stacjonować na miejscu do 18. marca, po to aby osoby chcące przyjechać wyłącznie turystycznie, miały cały tydzień jazdy po fascynującym wybrzeżu Algarve, które w naszej ocenie jest najpiękniejszym wybrzeżem Europy. Koszt transportu pozostaje niezmienny – 1490 zł (motocykl, bagaże, w dwie strony).

Ten wyjazd nazwaliśmy Wheels & Waves, ponieważ daje on szansę skorzystania z lekcji surfingu. Wybrzeże Portugalii jest właściwie jedynym w Europie, gdzie warunki do surfowania są bardzo dobre. Surfing jest trudnym sportem, wymagającym szybkości, równowagi, a także sporej wydolności, szczególnie na pierwszym etapie, kiedy większość czasu spędza się na płynięciu z deską pod fale. Jako taki jest doskonałym uzupełnieniem treningu motocyklowego. Na miejscu mamy instruktorów, z deskami i ciepłymi piankami – macie szansę rozpoczęcia zupełnie nowej przygody. Koszt całodniowego treningu pod okiem instruktora, z wypożyczeniem deski, pianki, oraz transportem na plażę to 50 euro.

Lotów należy szukać do Faro lub Lisbony – tak jak w przypadku poprzednich wyjazdów, każdy decyduje indywidualnie na ile dni wyjeżdża i kupuje bilety samodzielnie. Osoby, które logistycznie mogą łatwo dostać się do Berlina powinny sprawdzić połączenia z Niemiec – z reguły są znacznie tańsze niż te z Polski. Pod koniec listopada loty na trasie Warszawa-Lisbona-Warszawa kształtują się na poziomie 358 zł – założyliśmy lot bezpośredni, wylot 10.03., powrót 17.03.

W Lizbonie należy wypożyczyć samochód – w grupach, które zorganizujemy lub samodzielnie – ponownie, w tym okresie koszt wypożyczenia auta jest znikomy. Około 230 zł na 7 dni.

Podsumowując, te osoby, które się szybko zdecydują mogą dostać się wraz z motocyklem do Portugalii za 1850 zł (loty + transport), a wypożyczenie samochodu na 7 dni szczególnie jeżeli koszt 230 zł rozłoży się na 2 lub 3 jest w gruncie rzeczy symboliczny.

Rejon Portimao oferuje mnóstwo hoteli w doskonałych cenach o tej porze roku. My rekomendujemy Villa Gale w Lagos – gdzie po uformowaniu grupy wyjazdowej powinniśmy być w stanie wynegocjować stawkę na poziomie 25 euro od osoby za dzień (przy założeniu, że śpimy w pokojach dwuosobowych).

Zapraszamy – uzyskanie podanych wyżej niskich cen przelotów i wypożyczenia samochodów jest możliwe tylko, jeżeli zdecydujecie się na wyjazd i dokonacie rezerwacji teraz. Kontakt, wszelkie pytania oraz rezerwacje pod: wyjazdy@motormania.com.pl

Pejser
Redaktor naczelny

Redaktor Naczelny. Pomimo tego, że ma tyle lat, ile połowa ekipy razem wzięta pozostał na etapie buntu młodzieńczego. Reprezentując staro szkolny styl jazdy napędza się zarówno na torze jak i na jednym kole. Masz sprawę ? Skontaktuj się . Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły