Wheelieholix Triumph Stunt Team Polska!
MotoRmania
31 maja 2012

Od maja 2012 znani w środowisku stunterzy „Fragment” i „Beku”, członkowie kultowej ekipy Wheelieholix, tworzą oficjalny team stunterski Triumph Polska.

Informacja prasowa

Ich zaangażowanie, umiejętności oraz autentyczność zostały docenione przez polskiego importera brytyjskiej marki, który zdecydował się nawiązać z chłopakami długoterminową współpracę. Do projektu dołączył się także Castrol Polska, który stał się partnerem technicznym zespołu i dostarcza im swoje produkty.

Motocykle Triumph są coraz bardziej popularne w Polsce, a dzięki Wheelieholix Triumph Polska Stunt Team staną się jeszcze bardziej znane i doceniane, a marka będzie obecna w godnej siebie oprawie na licznych imprezach i eventach. Wsparcie jakiego udziela Wheelieholixom Triumph Polska to także promocja jazdy ekstremalnej w bezpiecznym wydaniu. To dziedzina sportu coraz bardziej popularna w naszym kraju. Przez mocno kulejącą infrastrukturę dedykowaną wyczynowym sportom motocyklowym, stunt staje się idealną alternatywą dla wszystkich, którzy wymagają czegoś więcej od swojego motocykla i przygody z nim związanej. Ta wyjątkowa współpraca to eksperyment bez precedensu na polskiej scenie. Dodatkowym atutem są korzyści dla promocji tej dziedziny sportu, zwiększenia świadomości marki Triumph w Polsce oraz promocji jednego z bardziej znanych składów stunterskich w naszym kraju.

Pod koniec maja Wheelieholix Triumph Stunt Team Polska – jako „team” są już po pierwszych pokazach w Olsztynie które odbyły się podczas pierwszej edycji cyklu Night Power. Galerię zdjęć z tej imprezy wkrótce będzie można zobaczyć na oficjalnym profilu facebook.pl/wheelieholix, a liczne relacje filmowe są tradycyjnie dostępne na You Tube. Serdecznie zapraszamy na pokazy. Śledźcie profil fejsowy, tam znajdziecie najświeższe informacje, zdjęcia relacje i zapowiedzi kolejnych imprez z udziałem Wheelieholix Triumph Stunt Team Polska.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły