Trening stuntu z Killing The Streets: nie powtarzaj tego

- Piotr Jędrzejak

„We just made it”, czyli ekipa KTS znowu atakuje ulice.

Całkiem niedawno na nasze strony wrzucaliśmy pierwszą część „oficjalnego” filmu z tegorocznego spotkania Killing The Streets. Chłopaki twierdzą, że materiału mają tak dużo, że mogliby zrobić z tego serial. Póki co możecie oglądać wspomnianą pierwszą część. Ale reprezentanci KTS nie śpią – ostatnio odwiedzili stolicę. Nie ma tutaj nic do gadania. Obejrzyjcie widowiskowy klip z treningu na placu oraz z ataku na stołeczne ulice. Ale sami tego nie powtarzajcie – przykład poniżej.

W stuncie może wydarzyć się wiele niespodzianek. Tak jak na przykład w tej glebie. Przekładając nogi nad kierownicę, stunter stopą wyłączył stacyjkę. A co się dzieje, gdy jadąc w pionie motocykl nagle straci siłę napędową? Spektakularna gleba. Na szczęście motocykl i kierownik wyszli z tego cało.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl