Stunters Battle na dachu Galerii Warmińskiej – ten weekend w Olsztynie!
MotoRmania
23 czerwca 2017

Czego można spodziewać się w Olsztynie? Sprawdźcie zapowiedź atrakcji oraz film!

informacja prasowa

Po raz pierwszy w Europie (a pewnie i na świecie) zawody motocyklowe odbędą się w tak nietypowym miejscu – na dachu galerii handlowej! Najwyższe piętro olsztyńskiej Galerii Warmińskiej zamieni się w arenę sportów ekstremalnych.

Zawodnicy trenują przed Stunters Battle, już na terenie Galerii Warmińskiej.
Będzie się działo!
Zobaczcie, czego możecie się spodziewać:

Na Stunters Battle pojawi się wielu zawodników światowej sławy z Polski oraz zza granicy, a głównym sędzią będzie żywa legenda, wielokrotny mistrz świata w stuncie motocyklowym, Chris Pfeiffer.

Całość będzie urozmaicona występem freestyle motocross od Freestyle Family, nauką jazdy na mini bike’ach dla najmłodszych oraz pokazem BMX prowadzonymi przez sławę tej dyscypliny – Papieża. Podczas zawodów odbędzie się dawno wyczekiwana premiera Stunt Days 6!

Organizator przygotował jeszcze jedną niespodziankę. W sobotę wieczorem (24. czerwca) odbędzie się koncert legendarnej grupy z polskiej sceny hiphopowej – Hemp Gru!

Wszystko to już dniach 24-25. czerwca. Bilety dostępne w Galerii Warmińskiej oraz w wersji elektronicznej na ebilet.pl.

Na obecną chwile pojawią się zawodnicy z ponad 10 krajów, w tym z Japonii, Danii, Arabii Saudyjskiej, Litwy, Czech, Białorusi oraz Polski.

Jeżeli macie ochotę poznać więcej szczegółów, śledźcie fanpage na Facebooku oraz stronę wydarzenia na FB (tam więcej szczegółów) oraz stronę www. Widzimy się 24-25. czerwca 2017 w Olsztynie!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły