Stunters Battle na dachu Galerii Warmińskiej – ten weekend w Olsztynie!

- MotoRmania

Czego można spodziewać się w Olsztynie? Sprawdźcie zapowiedź atrakcji oraz film!

informacja prasowa

Po raz pierwszy w Europie (a pewnie i na świecie) zawody motocyklowe odbędą się w tak nietypowym miejscu – na dachu galerii handlowej! Najwyższe piętro olsztyńskiej Galerii Warmińskiej zamieni się w arenę sportów ekstremalnych.

Zawodnicy trenują przed Stunters Battle, już na terenie Galerii Warmińskiej.
Będzie się działo!
Zobaczcie, czego możecie się spodziewać:

Na Stunters Battle pojawi się wielu zawodników światowej sławy z Polski oraz zza granicy, a głównym sędzią będzie żywa legenda, wielokrotny mistrz świata w stuncie motocyklowym, Chris Pfeiffer.

Całość będzie urozmaicona występem freestyle motocross od Freestyle Family, nauką jazdy na mini bike’ach dla najmłodszych oraz pokazem BMX prowadzonymi przez sławę tej dyscypliny – Papieża. Podczas zawodów odbędzie się dawno wyczekiwana premiera Stunt Days 6!

Organizator przygotował jeszcze jedną niespodziankę. W sobotę wieczorem (24. czerwca) odbędzie się koncert legendarnej grupy z polskiej sceny hiphopowej – Hemp Gru!

Wszystko to już dniach 24-25. czerwca. Bilety dostępne w Galerii Warmińskiej oraz w wersji elektronicznej na ebilet.pl.

Na obecną chwile pojawią się zawodnicy z ponad 10 krajów, w tym z Japonii, Danii, Arabii Saudyjskiej, Litwy, Czech, Białorusi oraz Polski.

Jeżeli macie ochotę poznać więcej szczegółów, śledźcie fanpage na Facebooku oraz stronę wydarzenia na FB (tam więcej szczegółów) oraz stronę www. Widzimy się 24-25. czerwca 2017 w Olsztynie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl